Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet megbízni itt...

Mennyire lehet megbízni itt gyakorikérdéseken az ismerkedni vágyó fiatalokban?

Figyelt kérdés

mennyire merjek mélyebben belemenni egy-egy beszélgetésbe őszintén? esetleg, ha találkára kerül a szó, mennyire legyek benne?

15/L



2013. júl. 6. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó emberismerő vagy, le tudod szűrni. Engem még senki sem tudott átverni innen.
2013. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Légy óvatos!

Vannak olyanok,akik mindenkinél bepróbálkoznak.

2013. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy találka összejött itt, illetve a második folyamatban van.
2013. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom, senki nem aznap akar veled talizni. Beszélgess vele párszor, vess egy kukkantást a fb. profiljára, én megnézném webkamon is... Csak utána mennék randizni bárkivel is.
2013. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Óvatosan ! Őszinteség oké, de azért ne add meg rögtön minden adatot... ha nem őszinte, előbb-utóbb levágod.
2013. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már találkoztam innen lánnyal, nem volt gond. De ha már találkozol, akkor nappal, köztéren, sok ember közelében.

Őszinte beszélgetésbe sztem bele lehet menni, nyilván nem bankkártya számmal kell bemutatkozni.

17/f

Ui.: Ha nagyon parázol, zargass olyanokat, akik már régóta vannak itt.

2013. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat,hogy a sportos,érzékeny 16 éves fiúról,kiderül,hogy szőrös,50-es perverz..
2013. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszönöm, az eddigieket! örülnék, ha írnátok személyes negatív, vagy pozitív élményeket ezzel kapcsolatban:)
2013. júl. 6. 21:22
 9/27 anonim ***** válasza:

Egyszer találkoztam innen egy lánnyal, leültünk egy parkba beszélgetni, bár nem lett belőle semmi. Nemrég face-n lett ismerősöm innen egy lány, nem történt semmi. :DD

Bár egyszer egy hisztizős srácot érdekesnek találtam, és megadtam neki a facem, na őt le kellett tiltanom.. ://

2013. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elég változó, de én kb egyenlő arányban "találkozok" normális és idióta emberekkel.
2013. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!