Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire lehet megbízni itt...

Mennyire lehet megbízni itt gyakorikérdéseken az ismerkedni vágyó fiatalokban?

Figyelt kérdés

mennyire merjek mélyebben belemenni egy-egy beszélgetésbe őszintén? esetleg, ha találkára kerül a szó, mennyire legyek benne?

15/L



2013. júl. 6. 21:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"skalp gyűjtési mániájuk első rovátkáját akarják már végre behúzni" Ezen meghaltam:DDD Ment a zöld!

Eleve azzal indíts, hogy csak beszélgetni akarsz, és levelező társat keresel, úgy sok problémától megkímélheted magad.

2013. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 ameoland ***** válasza:

#20: azért te se vagy piskóta :D


Meg, kedves kérdező.. példának okáért: Pár napja visszanézegetek gyakorira sűrűbben, mert most van időm. Sok lazy nevével jelzett kommentet olvastam, ami alapján normálisnak/viccesnek/értelmesnek tűnt-> szimpatikus. De azt se tudom, fiú e vagy lány. Személy szerint mindig is kiborított az olyan ismeretlen direkt társkereső, mint pl: itt ír valaki, mert kiírtad kérdésbe, hogy ismerkedjünk.. és adatok tömkelegével árasztja el egyik a másik felet.... Annak meg semmi értelme.. nem tudod, milyen valójában. GONDOLOM ÉN...ez is csak egy vélemény.

2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

17/f

191cm/69kg

Introvertált, enyhén kocka, picit tömeggyilkos:D

2013. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ja, el is felejtettem:

INTJ/INTP, felváltva kijött mind2 többször is:D

2013. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ameoland ***** válasza:
Mondom én,hogy egyedi jelenség :D
2013. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 moonlightsentinel ***** válasza:

Én eddig egy emberrel találkoztam innen, az pozitív tapasztalat volt, azóta is tartjuk a kapcsolatot :)

Amúgy szerintem, ha az alapvető, józan ésszel kitalálható óvintézkedéseket megteszed (dumálás, FB, cam, nyilvános helyen tali), nem lesz semmi bajod :) De azért nem kell minden hülyével talizni xD

18/F

2013. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én ítt ismertem meg a 4 legjobb bnőm,az egyikükkel most szombaton talakoztam negyedszerre! :D és már két éve a legjobb bnőm. A másik pedig most fog majd lejonni hozzam ^^ sőt,mi több,ítt ismertem meg a "Nagy Őt" is,pluszba como jó arccal beszélgettem mar. Akikkel on a lettem,Velük sokáig csak ítt irogattunk,kb. fel évig,majd küldtünk egymásnak képet,de úgy,hogy megszabtuk egymásnak,hogy milyen poloban legyen,nevessen-e vagy ne,egész lakos,stb. :)

U.i.: bocsi a hibákért,telóról írok!

2013. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!