Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el fb-N egy...

Hogy mondjam el fb-N egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem az osztálytársam tudom házinyulra nem lövünk. de most azt mondjátok meg hogy hogy mondjam el neki fb n hogy szeretem

#megszerzés #ikszdé.
2014. jan. 29. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2014. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fb-n sehogy. hívd el valahova, vagy ilyesmi, előbb beszélgessetek.
2014. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért fb-n? Legyen már annyi vér a pucádban, hogy odaállsz elé :) Vagy az már nem divat?
2014. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért fb-on akarod elmondani? Komolyan mondom, nektek kezd fontosabb lenni az a szar, mint a levegő. Élőben kommunikáljatok és ne interneten!
2014. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
53%
Hány évesek vagytok? Beszéltek facebookon kívül?
2014. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
talán ne facebookon....-,-,- hova süllyed a világ..
2014. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Billentyűzeten.
2014. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen bezzeg senkit nem zavart, ha levélben vallották be egymásnak az érzéseiket. :D
2014. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó csak bátortslan vagyok. elkezdek vele beszélgetni és utánna? segítsetek am 15 vagyok a lány 14
2014. jan. 29. 20:52
 10/10 anonim válasza:

Ha mindenképpen fb-n akarod neki elmondani, hát írj rá, hogy" szia! mizu?...stb." kezdj el beszéldgetni vala valamiről, aztán szépen lassan tereld arrafelé a témát pl. "szeretnék neked mondani valamit..." vagy hasonló és egyszerűen valdd be.


Én ezt most csak azért írtam le így neked, mert ugye ezt kérdezted, de én is inkább az előttem szólókkal értek egyet kisebb-nagyobb mértékben. Hidd el, nekem is volt olyan kapcsolatom, ami fb-n köttetett és az nem ugyan az, mint egy romantikus szerelmi vallomás a valóságban. De a döntés persze a tiéd! :)

2014. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!