Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fesztiválozáshoz hogyan...

Fesztiválozáshoz hogyan találhatnék társat? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a legmegfelelőbb kategória, de ezt sokan olvassák. :D

Nyáron nagyon szeretnék fesztiválozni menni, de nem nagyon van kivel, egyedül pedig nem szeretnék menni. :(

Korombeli lányok, akik hasonló helyzetben vagytok nincs kedvetek ismerkedni? :)



2014. jan. 28. 14:30
1 2
 1/13 Költőnő? ***** válasza:

nézd meg az adott fesztivál honlapján a fórumot :)

vagy egyéb fórumokon is érdemes keresni, de az adott esemény site-ján mindig sokan keresnek fuvart, bulicimbiket, stb :)

2014. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 C0r3 ***** válasza:
Szia! Pont kb. 3hete beszéltük az osztálytársammal, hogy elmegyünk minden fesztiválra. Mivel én Siófokon lakom ő meg Pesten szerintem necces lesz de megoldjuk :D Próbáltad már megkérdezni az osztálytársaid? :) (16F) Egyébként meg ha ez sem válna be van ilyen Szigetes meg hasonló csoport, ott kiírsz egy ilyen kérdést és tuti lesz hasonló korodbeli jelentkező. Mondjuk annak a nagyrésze fiú lesz de sebaj :D
2014. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rámírsz! Ne ne úgy, hogy "Nem, kor?"!!!
2014. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló! midnen fesztiválra? :D egyszerere több is van nem csak a VOLT SZIGET és SOUND létezik vannak kisebbek is ami lehet még jobb is :D egész nyáron minden napra esik valami fesztivál.. azt megnézném hogy mindenhova elmentek, azt ki is kéne tudno fizetni meg hasonlók..
2014. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 C0r3 ***** válasza:
Javítom:D Minden nagyobb fesztiválra.
2014. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyere velünk holdrutára :dd
2014. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szia. Én is ezzel a problémával szenvedek. El akarok menni a VOLTra július 3-án a Thirty Seconds To Mars koncertre de a barátaim (ami nem sok van) nem valami bevállalósak, vagy csak nem szeretik azt zenét amit én ezért senkit nem tudok magammal hívni a nővéremet sem mert ő meg nem akar pénzt költeni rá. Tavaly is el akartam menni de nem jött össze és megfogadtam hogy idén ha kell egyedül megyek de mindenképpen el akarok jutni. Ha gondolod írj és ismerkedhetünk:)
2014. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Írtam privit. Én szeretnék ismerkedni.


16/L

2014. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én kicsit idősebb vagyok (23), de szívesen veszem, ha csatlakozna hozzám valaki, bármelyik fesztiválra. Idén a Volt, Sziget biztos lesz, hogy megyek több napra is. :D
2014. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Pl. Voltra és Soundra jó lenne házat bérelni, mondjuk 2-3 napra és úgy sokkal egyszerűbb lenne.
2014. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!