Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mennyire jön be...

Lányok nektek mennyire jön be ha valaki perverz, már nem arra a bunkó és túlzott perverzségre gondolok, hanem amin lehet nevetni?

Figyelt kérdés
Többször is mondták, hogy perverz vagyok, de nem zavaróan. Inkább a hangulatot szoktam vele növelni és általában jót is nevetnek rajta a lányok. Az eddigi barátnőimnek tetszett is, hogy az vagyok, de lehet csak épp szerencsém volt. Ti ezt inkább gyerekesnek vagy szórakoztatónak és valamilyen szinten izgalmasnak tartjátok? Vagy ettől érdeklődőbbek lesztek-e?

2014. jan. 26. 14:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.:)
2014. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Neked mi a perverz?

Volt egy csajom aki csak úgy tudott elmenni, ha egy kés pengéjének a tompa felét húzogttam a hasán mikor "együtt voltunk".

Egy másikat pofoztam, ugyanekkor, ugyanezért. Vagy akit damillal folytogattam, vagy aki megmutatta, milyen hálás is tud lenni egy gége.

2014. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ebből semmit nem tudtunk meg. Szerintem minden, ami szexel kapcsolat, lehet perverznek nevezni. Szóval konkrétabban?

Nem hiszem, hogy engem ezek zavarna. Legalább is ha a barátom velem perverzkedik. Nagy társaságban, más lányokkal, stb. ne tegye, azt nem tűröm.

2014. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!