Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok? Az elejetol...

Ti mit gondoltok? Az elejetol kezdem hogy ertsetek mire gondolok.

Figyelt kérdés

van a csaladba egy ismeros, annak az embernek van egy lanya. es annak a lanynak van egy baratnoje. ha ketten egyutt vannak akkor ugy csinalnak mint a hisztis r*b*ncok. de ezt szo szerint ertsetek. hisztiznek sikitoznak amikor valami vicces van meg ugralnak, kivagott cuckoba jarkalnak neha neha. na ez a ket lany ossze veszett kb 3 hete. volt egy szulinapi buli. es ott derult ki hogy ossze vesztek. bent volt egy szobaba az anyaval es az occsevel, es beszelgetett a hugommal meg a noveremmel, en unatkoztam es nem talaltam a helyem. az anya a lanynak be hivott a szobaba hogy beszelgessek veluk. de gondoltam magamba (mit beszelgessek ha a lanyat latom 6 honapja ossze vissza hetente 1 szer 2 szer. es sose beszelgettunk meg semmi, be se mutatkoztunk egymasnak, mastol tudjuk egymas nevet). na szoval beszelgettek es en is valahogy be kapcsolodtam a beszelgetesbe vicceskedve. na jon a lenyeg. ha masra nezek nem a lanyra akkor mosolyogva nez meg erdeklodve (terlatas) de ha ra nezek csak ugy spontan akkor mindig elforditja a fejet es mintha ram se nezett volna. na ez a lany mostanaba hogy ossze veszett a baratnojevel. es az a beszelgetes ota amikor jon az apja hozzank. az a lany mindig jon es keruli velem mindig a szemkontaktust.de eddig sose jott a 6 honap alatt csak az utobbi 2 3 hetben.

ez mit jelent egy lanynal lenyegebe????


2014. jan. 23. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:
ja igen, ezt ki hagytam. es hogy erjem el azt hogy beszelgessunk es megismerkedjuk rendesen?
2014. jan. 23. 11:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy röpke mondatocska, hogy értsük?
2014. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a lany lehordott mindennek a hatam mogott, az apja mindig jott hozzank latogatoba beszelgetni stb. es mostanaba jon o is vele ami szokatlan mert 6 honaping egyszer se jott. most meg mindig amikor az apja jon. es mikor ra nezek. vagy egymas melett elmegyunk zavarba jon. roviden tomoren. es arra vagyok kivancsi hogy most akkor tetszek neki vagy nem? mert 1 2 kalandra nem bannam ha ossze jonnek vele (ekezetekert bocs de angliaba vagyok es nincs a billentyun ekezet)
2014. jan. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!