Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, volt már olyan, hogy...

Csajok, volt már olyan, hogy láthatóan bejöttetek egy nagyon helyes srácnak (egy olyan igazi adoniszra gondolok), de ő nem lépett, nem ment oda hozzátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi volt az oka?
2014. jan. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én igazán jó pasikkal már többször jártam így :/. Sőt nem is így, mert volt amelyikkel jóban voltam, de nem lett ennél több,pedig tetszettem neki, és volt amelyikkel randiztam is, de ő meg se csókolt, aztán meg eltűnt... Sőt olyan is volt aki megcsókolt, aztán egy ideig leveleztünk, majd az is megszűnt, a fiút pedig nem is látta többet... Nem tudom miért lehetett ez, pedig engem is szépnek tartanak... :/ Ezek a jó pasik már csak ilyenek :D

29n

2014. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, attól lehet nyuszi.
2014. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pedig pont az ilyen pasikból nem nézném ki, hogy félénkek, meg önbizalomhiányosak és nem mernek kezdeményezni, ezek szerint ők is lehetnek nyuszik, ahogy az utolsó írja...

Első nálad fura, hogy így eltűnt mindegyik, nem volt vmi, ami esetleg nem tetszhetett nekik?

2014. jan. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!