Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácstalan vagyok. Törölnöm...

Tanácstalan vagyok. Törölnöm kéne?

Figyelt kérdés

A lány, akivel pár hónapja beszélek, folyton azt játssza, hogy megharagudott rám, vagy egy másik lányról beszél. Most pedig azt mondta, hogy jó leszek tartaléknak.

Töröljem facabookról? :(



2014. jan. 25. 21:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

Kérdező!

9-es hozzászólásodból arra következtetek, hogy a csaj egy kétszínű sz.@.ralak.

Egyszer rájön az 5perc, majd kedvesen beszél hozzád -.-"

Tiltólistára teszed, vagy törlöd az ismerőseid közzül, "Oszt jónapot"!

Ha pedig nyávog, hogy miért raktad tiltólistára, vagy miért törölted az ismerősök listáról, mondd meg neki a frankót, ne sajnáld!

Megmondod neki, nem vagy hajlandó társalogni lyen kétszínűekkel, mint vele.

Ezért utálom a facebook-ot.

Nekem is volt facem, és az ismerőseim, és barátaim egyszerűen b.@.sztak like-olni, vagy megjegyzést fűzni dolgokra, amiket megosztottam.

Őszintén megmondom, rohadt szarul esett.

Tanuljátok meg, a facebook TÖBB BARÁTSÁGOT TESZ TÖNKRE, MINTSEM HOGY ALAKÍTANA JÓ KAPCSOLATOKAT!!!!

Egy nagy rakás hányadék a facebook.

Nem kétség!

2014. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A mellékelt linkben kattints a 3-as pontban levő linkre, beírod jelszavad, erősítsd meg a regisztráció törlését, és 14 napig ne használd a facebook-ot!
2014. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Küldd el melegebb éghajlatra, és soha többé ne állj vele szóba. Ilyent nem játsszunk, hogy valaki jó lesz tartaléknak. Ez gusztustalan.
2014. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzed, hogy kedves veled és minden tökéletes, olyankor pont azért csinálja ezt, hogy maga mellett tartson. Tartaléknak. Amikor nem érzi szükségét, hogy az élete része legyél, olyankor meg tesz rád magasról, másról áradozik.
2014. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!