Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi bókol azt miért...

Ha egy férfi bókol azt miért teszi? Csupán szórakozásból teszi mert élvezi az ilyen helyzetet, vagy több is van benne?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Férfiak hogy vagytok ezzel?

2014. jan. 25. 16:57
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Helyes ez valahol ha van párja? Velem meg csak munkatárs. Össze vagyok vele zárva egy szűk terembe, lehet csak ezért mond ilyeneket?
2014. jan. 25. 17:47
 22/33 anonim ***** válasza:

Ha párja van, nem szép dolog az ilyesmi. Gondolom vagy unja már, vagy nincsen jól együtt, vagy csak ilyen.

Ettől még tetszhetsz neki, de nem kezdünk ki kolléganőkkel ha van párunk.

2014. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Külföldön van a párja és hát szexhiánya van. Mondta is nem egyszer. Nekem az az érzésem hogy szereti őt, de mégis ez velem szembe valahol nem szép hiszen én joggal érthetem félre nem igaz?
2014. jan. 25. 17:51
 24/33 anonim ***** válasza:

Ez nem félreérthető, hanem elég egyértelmű.

Eléggé világos,hogy kiván téged. :)

2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem szép dolog tőle. Nem lehet valami nagy jellem.
2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
És mégis mit tehetek ebben a helyzetben? Mennyek bele a játékaiba, vagy próbáljam lehűteni? Mégis mit tegyek? Ez idővel megszűnne neki vagy talán többet is akarna? Szerinted?
2014. jan. 25. 17:56
 27/33 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy le akarsz e vele feküdni, vagy sem.

Lehűteni pedig elég könnyű, megmondod neki, hogy zaklatás amit művel, és ne tegye!

2014. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem zaklatás amit művel. Vonzó férfi nekem, nem erről van szó, csupán ott van bennem hogy párja van és szeretheti őt. Így nem akarok tőle komolyabbat...
2014. jan. 25. 18:00
 29/33 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, kivel, és miért fekszel le.

Ebbe nem szólhatok bele.

2014. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Na, azért nehogy már mi mondjuk meg itt neked, hogy kivel feküdj le és kivel ne!

A le akarsz vele feküdni, menj bele, de akkor vállald a lehetséges következményeket, ha nem, akkor utasítsd vissza.

2014. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!