Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy férfi bókol azt miért...

Ha egy férfi bókol azt miért teszi? Csupán szórakozásból teszi mert élvezi az ilyen helyzetet, vagy több is van benne?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Férfiak hogy vagytok ezzel?

2014. jan. 25. 16:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már más téma, de szerintem a szexuális jellegű célozgatás már nem a bók kategória.
2014. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

kérdező

leirtam.

"nagyon csinos vagy ma is", "nahát milyen vonzó a frizurád", "ma igazán sugárzol", stb...

2014. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Aha értem. Igen ez igazi bók...Na és ez szerinted?:

Szexuális feszültséget okozok benne? Vagy... Milyen vadmacska vagyok? Karmolok, vagy harapok?

2014. jan. 25. 17:13
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Primitív srácra utalnak az utóbbiak... bár láthatóan illene hozzád.
2014. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%

kérdező

Kóstolgat. :)

Kóstold vissza. Baxd fel az agyát :) pl: "sőt csipek is" :)

stb... ez ugyanis már minimum flört, nem bók amit leirtál.

2014. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Flört? És a flörtöt is lehet csak azért csinálni mert örömet okoz a másiknak vagy ez már komolyabb?:)
2014. jan. 25. 17:18
 17/33 anonim ***** válasza:
61%

A flört már egyértelműen szexuális jellegű játék két fél között, csak verbális. :)

Ott már az izgalom kiváltás, és megélés a lényeg. Más történet. A bókkal a lelket simogatjuk meg, a flörtben pedig a testet kezdjük izgatni :)

2014. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Na de neki ez miért jó? Zavarba hoz az ilyen kijelentéseivel... Nem tudom mire vélni. És tetszhetek neki vagy csak magának akar egy kis izgalmat??
2014. jan. 25. 17:22
 19/33 anonim ***** válasza:
verbálisan szexel veled, mert igen: kiván téged nem kicsit :)
2014. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Talán tetszel neki,de ettől függetlenül több lehetőség adódik ilyenkor.Lehet,hogy flörtölget veled,de csak szájkaratés,tehát ennél tovább nem lépne.Vagy mert nem mer,vagy mert nem akar,van valakije,számára ez csak flört és semmi más,egyebek.Lehet,hogy lépne is feléd szexuálisan is,lehet,hogy ez tényleg csak szexuális jellegű vonzalom,és semmi komoly.Illetve van még az atípus,aki mindne második jobb csajjal így poénkodik,neki ez hülyülés,a maga kis egyszerű szintjén.Próbáld megismerni,közelebb kerülni hozzá,üsd le a feldobott labdákat,és majd kiderül a válasz.
2014. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!