Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök jóval képzettebb/műveltebb lenne, mint ti?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Én mindig merek és szeretek is kérdezni és ha jobban tudja, hát ez van. Majd ha elmagyarázza, már én is tudni fogom. Amíg nem dörgölni az orrom alá és Ő nem érzi rossznak ezt, én sem fogom. Más kérdés, hogy nem hiszem, hogy összejönne velem olyan lány.


22/F

2014. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy minden témakörben ő lenne a tájékozottabb, a képzettség is relativ én műszaki érdeklődésű vagyok én ebben vagyok képzett...de nem vagyok szakbarbár aki csak erről tud beszélni, az viszont lehet hogy magasabb iskolai végzettséggel rendelkezik és még ez mellé több élettapasztalat is társul, a nők inkább szeretnek ilyesmivel felvágni amúgy
2014. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nem fordulhat elő. Egyetlen nálam okosabb lányt sem ismerek. De ha valaki úgy gondolja, hogy megcáfolna, írhat privit :)
2014. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!