Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18 alatti hetero lányok! Hogy...

18 alatti hetero lányok! Hogy reagálnátok ha a barátnőtök kijelentené hogy biszex?

Figyelt kérdés
Lehet hogy biszex vagyok, és a barátnőm pedig undorítónak tartja az ilyesmit! Hogy mondjam el neki?
2014. jan. 19. 16:01
 1/4 Tammagoo válasza:
Szerintem ha tényleg a barátnőd, megérti.:)
2014. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem barátkoznék olyasvalakivel, aki szerint undorító, ha valaki biszex/homoszexuális. Én teljesen heteroszexuális vagyok, mégsem tartom ezeket a dolgokat undorítónak, és nem is barátkozom olyanokkal, akik ezt gondolják. Így ha egy barátnőmről ez kiderülne, nem lenne különösebb reakcióm, max. akkor, ha elkezdene nyomulni rám, tisztáznám, hogy bocs, de nem.

19L

2014. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, mert ígyis van leszbikus barátnőm. Amíg nem vagy benne biztos szerintem ne mondd el neki.

16L

2014. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, de azért közölném, hogy én meg hetero és segítek bármiben de mint résztvevő, sajnos nem működne. Aztán elütném valami poénnal és minden menne ahogy eddig. :D Hát most mit csináljak vele, hogy fura az "ízlése"? Attól még az én barátnőm és "tesónak" fogadtuk egymást.

17l

2014. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!