Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hogyan reagálnátok...

Fiúk, ti hogyan reagálnátok hogyha kiderülne egy lányról akivel ismerkedsz, hogy szeretethiánya van?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval,de nem tudom mit reagálna erre :( sok helyen olvastam,hogy idegesítő lehet,hogyha valakinek folyton szeretgethetnéke van...legszívesebben már a szünetekbe ( egy iskolába járunk) az ölébe bújnék,és hozzápréselném magam,de ezt nyilván nem tehetem. :(

Előző barátom dobott miután lefeküdtem vele,barátnőim meg nem tipikusan azok a bújós fajták,így őket se zaklathatom ilyen téren :(

Nem akarok 0-24 a fején lógni szegénynek,olyan dolgokra gondoltam hogy tényleg hosszabb ideig hozzábújnék,vagy elaludnék az ölében/vállán,imádnám ha simogatna,vagy egyszerűen csak ölelne órákon át...emellett még romantikus típus vagyok,tehát reggeli/esti SMS-ek,naplemente nézés stb.

Kérdésem főleg a szeretethiányra irányul: Fiúk,ti hogyan reagálnátok erre? Hagynátok,vagy egy idő után elegetek lenne belőle? :( (mint írtam,nem akarok 0-24 a nyakán lógni)



2014. jan. 13. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok csak az a baj, hogy egy ilyen sincs a környékemen. Engem azok idegesítenek akik nem hagyják magukat szeretgetni...
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Üzletet ajánlanék neki. ;)
2014. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészséges keretek között , örülnék neki és törődnék vele sokat , amikor az időm csak engedni. :)
2014. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen lánynak csak az SMS-ezért hagynám ki belőle.. azzal nem bírnék megbékélni:)
2014. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ingyen Ölelés válasza:
Én örülnék egy ilyen lánynak, mert végre nagyon mély szeretetet tudnék neki adni, ami bennem fel van halmozódva jó ideje. Szóval nagyszerű lenne egy ilyen nőt kifogni. Aranyos vagy kérdező, remélem boldog leszel.
2014. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben nincsen semmi rossz, én is ilyen vagyok fiúban csak sajnos a barátnőm nem igazán ilyen így nem tudom kiélni magamat :/


Nekem bejön az ilyen, sok boldogságot kívánok a jelenlegi barátoddal, remélem hűségesebb lesz mint az előző ;)

2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel ezekre én is vágyom, az érdekek klappolnának. :) De a kérdés nem rám irányul, így azt hiszem, annyit tudok mint te: semmit. Ezt szóvá teheted neki és majd Ő megmondja. :)
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék egy ilyen lánynak...
2014. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát ha jó szemei vannak, és legalább 50%ban megfelelne külső igényeimnek, ak nagyon megörülnék. Megakarnám szerezni a lányt egy komoly hosszútávú kapcsolathoz. Taktikusan és óvatosan férkőznék a bizalmába. Ha véletlen kicsit megszalad a sebesség h pl valahogy összeölelkeznénk aztán megint, ak attol lejebb már nem mehetne a mérce. Mert nekem is olyan szeretethiányom van h nem is tom mi tart össze. Amikor egy ilyen közeledés megtörténik akkor kölcsönösen érezhető vmi ilyesmi: [u ez pontosan az ami nagyon kellett és örökre akarom az egészet]...

és stb


Én ezt így gondolom legalább is, de nekem a hátterem is olyan. Én most 23 vok, és amióta eszemet tudom felfoghatatlanul erős szeretet hiányom van. Így nőttem fel. Ez nekem 1 megszokott dolog, és ezt nem is mutathatom ki senkinek.


Igazábol a szeretethiány nem csak vonzó lehet, de erősen riasztó is. Egy idegen személy akiben nem bízol, vagy bízni se akarsz mert vmi nem szimpi benne, attol nem szivesen fogadnánk hirtelen bensőséges ismerkedést, beszélgetéseket. Mert ha X érzi h nagyon sokat várnának tőlle mert Y -nak sokra van szüksége, de X nem akarja megadni, ak annak az lesz a vége h X még köszönni se szeretni Y -nak. Sajna vissza kell fognia magát az embernek és ak legalább beszélgetni tud néha...

2014. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!