Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy reagálnátok erre?

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

mondta egy ismerősöm, hogy tök sok haverja mondta, hogy hát mennyire nem vagyok szép. pedig pont kezdtem elhinni magamról hogy nem is vagyok annyira ocsmány mint ahogy látom magam, pont még ma gondoltam rá, hogy talán mások tényleg nem ugyanazt látják. és most emiatt olyan szarul érzem magam. persze vannak ennél nagyobb gondok is, de ez annyira rosszul esik egy lánynak :(

és ráadásul szerintem ők csak képeket láttak rólam, amin még szebb is vagyok mint élőben :(


2013. nov. 5. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, azért erre kíváncsi lennék női szemmel. Tudsz képet küldeni?:)
2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz fotót :)
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy h egy ismerős miket mond? És pláne hogy a haverjai az ismerősnek miket gondolnak, ha, valóban így van, ahogy ez az ismerős mondja?


Menj sportolni, legyen hobbid, fuss, lovagolj, biciklizz, menj edzőterembe, és tanulj rendesen. Akkor kiegyensúlyozott leszel és a kiegyensúlyozottságod kisugárzássá változik.

2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Úgy érzem szeretnél egy képet küldeni magdról.
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet, és elmondom őszintén. 20/f
2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Elég bunkó az ismerősöd ha ilyeneket elmond neked :/

Ne foglalkozz velük! Persze egy lány önbecsülését teljesen le tudja rombolni az ilyen, de ha már egy lány el tudja magát fogadni, nem lehet csúnya. És nem is a külső a legfontosabb. Bár ezt egy lánynak hiába mondom.. nekem is hiába mondanák :D

2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát ezek után már nem szívesen küldenék képet :(

köszi, persze, sok múlik a kisugárzáson, de attól még nem lesz valaki szebb sajnos :(

2013. nov. 5. 21:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is nyugodtan :)
2013. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, te kis ronda.
2013. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A REDVÁS NÉNIKÉJÉT ANNAK A PSZIHOPATÁNAK AKI ILYET MONDD 1 LÁNYNAK!!! NYALJON SÓTARTÓT! Amúgy csak vígasztalás képpen (bár én is szemét leszek) 1 iskolába jártam 1 olyan bűn ronda lánnyal, hogy borzasztó! Annyira csúnya volt szegény, hogy valami hihetetlen! És mégis van barátja! :) Ne legyél letörte 1 szemét meleg miatt!
2013. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!