Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy reagálnátok erre?

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

mondta egy ismerősöm, hogy tök sok haverja mondta, hogy hát mennyire nem vagyok szép. pedig pont kezdtem elhinni magamról hogy nem is vagyok annyira ocsmány mint ahogy látom magam, pont még ma gondoltam rá, hogy talán mások tényleg nem ugyanazt látják. és most emiatt olyan szarul érzem magam. persze vannak ennél nagyobb gondok is, de ez annyira rosszul esik egy lánynak :(

és ráadásul szerintem ők csak képeket láttak rólam, amin még szebb is vagyok mint élőben :(


2013. nov. 5. 20:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
persze, nem a külső a legfontosabb, messze nem, de hát a lányok mégiscsak szeretnének szépek lenni, és olyan kár, hogy nem mindenki lehet az :(
2013. nov. 5. 21:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Nah félre nyomtam.....ne legyél letörve! :)
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
küldj egy képet, nálam biztos szebb vagy
2013. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne küldj senkinek képet, hidd el, nem éri meg!!!

Nincs valami, amin tudnál változtatni? Kihozod magadból a maximumot?

2013. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nyilván nem a maximumot, hiszen azt kb csak a profi sminkesek meg mesterfodrászok tudnák :D

szoktam sminkelgetni, de most ezek után tuti úgy leszek vele, hogy minek. vékony vagyok, szóval nem az a baj. hanem az arcomat utálom nagyon. főleg a fogaim meg az állam, de igazából nincs olyan rajtam amibe ne tudnék belekötni :/ az orromat se szeretem. meg a nagy gülü szemeimet. igazából semmit, de ezeken csak műtéttel lehetne változtatni...

2013. nov. 5. 21:11
 16/18 A kérdező kommentje:
ja és pluszba holnap 4 zh-t írok és nagyon nem ártana tanulni, nem ezen görcsölni, de így oda se tudok figyelni. na de majd megemberelem magam :/
2013. nov. 5. 21:12
 17/18 anonim válasza:

Szerintem szép vagy,mutatsz képet?

Barátod van?

2013. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem a külső nem minden ott a belső is, de azt nem mondom hogy hanyagold el magad. De ismétlem a belső is fontós!
2013. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!