Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a fenében lehetek ekkora...

Hogy a fenében lehetek ekkora lúzer, hogy 40-esként sem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok. A környezetem szerint nem vagyok egy elcseszettül ronda pasi, sőt az alkatom, megjelenesémen teljesen normális. Nincs gyerekem, nem voltam házas, de hosszú párkapcsolataim voltak. Tehát nem vagyok egy csapongó. Egy éve viszont nem találok párt/barátnőt. Elhagyott a párom tizenév után, aztán hosszú gyászidőszak, stb, de már rohadtul unom az egyedüllétet. És nem tudom milyen erő blokkolja az ismerkedési képességeimet? Holott nem vagyok zárkózott, szeretek kapcsolatokat teremteni. Tényleg nagyon frusztrál és olyan értéktelen, sikertelen embernek érzem magam emiatt. (Kérek mindenkit, hogy segítő vagy építő kritikákat írjon, a megalázó, orrbaverő, lekezelő megjegyzések nem szolgáljak senki érdekeit - köszönöm)

2014. jan. 22. 06:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egyszerű ez az ismerkedés dolog. Az emberek túl bizalmatlanok és a hülye sztereotípiák is közrejátszanak. 37 vagyok és az én korosztályomban a nők illetve a férfiak nagyobb százalékának már van gyereke. Ami ugye már mégsem olyan egyszerű, bár lehet, hogy nem akadály. Arra viszont rájöttem, hogy csak akkor tudsz új kapcsolatot kialakítani, ha az előzőt lezártad. Sajnos én is beleestem ebbe a hibába :) Sok sikert kívánok Neked :)
2014. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Elhagyott a párom tizenév után


nem nézik ki belőled, hogy családot vagy komoly kapcsolatot akarsz. nincs gyereked, házas sem voltál.

2014. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Sok kérdés is érkezett, válaszolok.


41 éves vagyok egész pontosan, 170cm magas és 68kg.

Az, hogy nem voltam házas és nincs gyerekem, ez egy adat, ha valaki emiatt nem néz ki belőlem semmit, akkor inkább nekem ő nem is partner. Ugyanis KÖLCSÖNÖS elfogadásról kellene, hogy szóljon a dolog. Nekem nincs hepciás exem, nem vagyok vasárnapi apuka, nem fizetem el a fizetésem felét gyerektartásra. Amúgy van munkahelyem, autóm, ingatlanom, küllemre van bennem egy kis "rosszfiússág". Kopasz vagyok, bőrcuccokban is szoktam járkálni, meg vannak különc, ám stílusos külsőségeim.


A határozottság? Sportosság?

No itt lehet, hogy van mit csiszolni, bár egyáltalán nem tart senki egy nyámnyila félszeg fickónak és sokat futok, nem vagyok egyáltalán túlsúlyos. Átlagos, inkább vékony alakom van, amin sokat dolgoztam is. Hiszen régebben gömbölydedebb voltam. Ez a relatíve új külsőm inkább növeli is az önbizalmamat.

Hogy hol ismerkedem? Egy nővel itt ismerkedtem meg GYK-n, taliztam vele vagy 10x, de nem lett semmi. Nem gyúltunk tűzre, egyikünk sem, inkább barátság volt. (Nincs lezárva, de egy hónapja nem hallottunk egymásról.) Aztán volt egy ismerkedésem a feelingfinderen is, ott sem gyúlt tűz, bár a kölcsönös szimpátia eléggé megvan, ez még nem lejátszott meccs. Aztán volt egy hölgy, aki ügyfelem volt, de találkoztam vele 2x, bennem gyúlt volna tűz, benne viszont nem. Sajna. Szóval végülis ha összeadom, azért az elmúlt fél évben 3 ismerkedésem volt is, igaz, párkapcsolat nem lett egyikből sem.

Ez a "keresgélés" nekem furcsa szó. Valahogy sosem hittem abban, hogy lehet párkapcsolatot tudatosan, döntéshozatalokkal létrehozni. Ahhoz kell egy bizonyos "csí" egy "Xfaktor". Ez nem döntés kérdése a nőknél sem és a pasiknál sem. Amúgy én, ahogy írtam, nem vagyok válogatós, soha nem nézem mereven, hogy hány éves, hogy van-e gyerek vagy nincs, dohányzik vagy nem, modellalkat vagy sem stb stb.

Nekem az összes "elvárásom annyi", hogy túl sokkal ne legyen idősebb, ne legyen aránytalanul túlsúlyos (a nőiesen telt sem baj) és jöjjünk be egymásnak. Ennyi. Olyan sok és nehezen teljesíthető? Nem hiszem.

Amúgy eldöntöttem, hogy nem görcsölök ezen, a kérdés kiírása inkább csak egy ilyen fejtegető célzatú, kíváncsi dolog. Persze jó lenne ismerkedni, de nem nagyon jött eddig siker.

2014. jan. 22. 19:21
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem az összes "elvárásom annyi", hogy túl sokkal ne legyen idősebb, ne legyen aránytalanul túlsúlyos (a nőiesen telt sem baj) és jöjjünk be egymásnak.



magyarán nem is akarsz családot. ezzel elég sok nő kiesik!

2014. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
24-es, ez bocs, de kötekedősnek tűnik. Hol írom én ezt szerinted?
2014. jan. 22. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!