Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy a fenében lehetek ekkora...

Hogy a fenében lehetek ekkora lúzer, hogy 40-esként sem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok. A környezetem szerint nem vagyok egy elcseszettül ronda pasi, sőt az alkatom, megjelenesémen teljesen normális. Nincs gyerekem, nem voltam házas, de hosszú párkapcsolataim voltak. Tehát nem vagyok egy csapongó. Egy éve viszont nem találok párt/barátnőt. Elhagyott a párom tizenév után, aztán hosszú gyászidőszak, stb, de már rohadtul unom az egyedüllétet. És nem tudom milyen erő blokkolja az ismerkedési képességeimet? Holott nem vagyok zárkózott, szeretek kapcsolatokat teremteni. Tényleg nagyon frusztrál és olyan értéktelen, sikertelen embernek érzem magam emiatt. (Kérek mindenkit, hogy segítő vagy építő kritikákat írjon, a megalázó, orrbaverő, lekezelő megjegyzések nem szolgáljak senki érdekeit - köszönöm)

2014. jan. 22. 06:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával egyre nehezebb.
2014. jan. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Nem vagy luzer. Az ido mulasaval egyre kisebb a piac, amin valogatni lehet. Joesellyel mar igy sem fogsz szingli csajt talalni, max ha egy 10essel fiatalabb minimum. Az igenyeid milyenek? Sajat belatasod szerint realisak?
2014. jan. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hello! Gyakorlatilag nem vagyok válogatós, inkább figylek a jelekre, a "közös rezdülésekre". Engem nem zavarna, ha fiatalabb, ha idősebb (kicsit), ha van gyereke ha nem, az s mindegy lenne. Küllemmel is úgy vagyok, hogy nem a miss world-ök között "keresgélek", hanem egyfajta "x"-faktort, azt, amikor az ember néhány szemkontakt után érzi, hogy nem közömbös a hölgynek és belül érzem, hogy ő sem közömbös nekem. De semmiféle elvárásom, kritériumom nincs.


Ennek ellenére nem jön össze, meg egy-két elég rossz élményt is szereztem lepattintásokkal. Tényleg rombolja az önbizalmat. Az ilyen "az idő előrehaladtával egyre nehezebb lesz" meg tiszta olyan, mintha versenyezni kellene az idővel. Namost szerintem görcsből, rágörcsölésből, mesterkélten pláne nem fog menni. Az összes korábbi kapcsolatom is váratlanul és spontán jött, nem tudatos keresésből.

2014. jan. 22. 07:06
 4/25 anonim válasza:

Sajnos nincs bevalt recept. Nekem van egy 37 eves extracsinos, okos tobb diplomas baratnom, akinek meg sosem volt 3 evnel hosszabb kapcsolata, pedig szeretne...

Habar nala az elvarasokkal van gond, mert meg mindig a feher lora var..

2014. jan. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
"Engem nem zavar,ha fiatalabb'ha idősebb (kicsit),ha van gyereke ha nem" Egyszóval mindegy,vsaknő legyen és hozzád tartozzon??? :-)
2014. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bízzál és tegyél érte, mást nem tudok mondani. Tény, hogy nehezebb a helyzeted, így 40 évesen, de azért sok 30-as szingli nő is van.
2014. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Ti miről beszéltek okosok? 40-es nő akik mindent megtennének hogy normális pasijuk legyen annyi van mint a nyúlsz@r, csak becsukod a szemed, benyulsz a tömegbe és kiveszel egyet (vagy kettőt).

Ráadásul még a gyerek sem akadály, te ezeknél a nőknél olyan vagy mint tinilánynál Justin Bieber. Persze, csak akkor ha minden okés veled...

2014. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak huszonévesen is éppoly nehéz, ha az ember rendes, normális barátnőt akar. Nekem még 1 darab kapcsolatom sem volt, bár az is tény, hogy most nem valószínű, hogy fenn tudnék tartani egyet. Szerintem társkeresőn simán összejöhet neked, mert a te korosztályod már érettebben kezeli az ilyen oldalakat. 23/F
2014. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 7. válasza:
Ne is izgasd magad meg találod majd az igazit csak keresni kell mert a korban hozzád illö nök is hasonló gondokkal küzdenek mert már öket is meg csalták elhagyták és igy egy kicsit bizonytalanok is és lehet van még egy két gyerköc is bár ez a mai világban nem lehet gond ha valaki elfogadja és elfogadtatja magát,Kitartás és meg lesz az eredménye!
2014. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hogy minden okés-e velem, no itt tudnak kételyeim keletkezni.


Holott "papíron", mechanikusan igen. Igazából a külsőmmel nincs baj, tudok társalogni, nem is vagyok egy földbuta fickó, szinte minden témához hozzá tudok szólni, sőt, szeretek is emberek közé menni, beszélgetni, társaságban lenni.


Viszont abból gondolom, hogy valami nem stimmelhet velem, hogy régebben sem ment olyan gyorsan a "becsajozás", ellenben az összes kapcsolatom spontán és váratlanul jött.

2014. jan. 22. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!