Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy kezdenétek el egy...

Ti hogy kezdenétek el egy facebookos beszélgetést egy olyan lánnyal, akivel még nem beszéltetek soha, és nem ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
Tudom, a facebookos ismerkedés nem jó dolog, de a lány másik városban lakik, és ahhoz, hogy valahova el tudjam hívni, először meg kéne ismerkednem vele egy kicsit, mert ismeretlenül nyilván nem jönne el velem sehova. Személyesen teljesen más, viszont ezen a téren nincs tapasztalatom sajnos. :S 18/F

2014. jan. 20. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Rám egyszer rámírt egy srác, hogy "Hellobello virágszál!;)" aztán azt se tudtam, ki ő. De visszaírtam neki...noha nem jöttünk össze (azért 480 km táv sem a szomszéd), már 3 éve barátok vagyunk :)


Ez nagyon függ a lány természetétől, hogy mit fog reagálni.

2014. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok majd hogy lesz e itt hasznàlható valasz mert engem is érdekel ez:D
2014. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem még az intrnetes ismerkedés nem nagyon jött össze. Akár hol írhattam.
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valahonnan csak ismered, nem csak kilistáztad a Julcsákat és ő volt a hatodik.

Leírod hogy honnan ismeritek egymást (pl láttad az xy alkalommal és felfigyeltél rá), meg hogy miért írsz rá, pl nem megy ki a fejedből, tetszik neked, szívesen megismernéd, szeretnél vele barátkozni.

Van-e kedve? Ha igen akkor kérdezel valamit, ő válaszol.

Szerintem valahogy így. Még nem próbáltam :D Egyébként lány vagyok.

A kamu dumákat hagynám, az olyan gáz, és sokszor lerí hogy kamu.

2014. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egy kis mentegetőzés is lehet, hogy ne haragudjon már hogy csak így ismeretlenül ráírsz... meg hogy nem szoktál ilyet csinálni.
2014. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért ne ess neki rögtön, hogy "szia tetszel".

Írd le, hogy honnan ismered és kíváncsi vagy rá. Aztán néha írhatsz valami szépet is ami megmaradt, majd akár le is tagadhatod, mintha nem akarnál semmit. Ilyenkor elülteted bennük, hogy esetleg bejön neked, de semmi biztosat ne írj először!

2014. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a téma engem is érdekel. Ha valaki írni szeretne valakinek a fb-on, akkor nyilván már tudja valahonnan a nevét, ehhez mondjuk nem kell beszélgetni meg ismerni az illetőt, mert lehet egy-két olyan helyzet, hogy megtudjuk valakinek a nevét, akivel még nem beszélgettünk, és nem ismerjük.

Szerintem itt nem igazán lehet variálni, mert már maga a tény is önmagáért beszél, hogy ír valaki valakinek. Tehát nyilván nem szórakozásból teszi ezt bárki, hanem azért, mert tetszik neki a kiszemelt. Ezt tehát nem érdemes, sőt szerintem nem is lehet megkerülni. Amiket itt leírtak, szerintem is az lenne a megfelelő, a logikus. Tehát utalni arra, hogy hol láttuk, hogyan tudtuk meg a nevét, szeretnénk megismerni, és így tovább, sok lehetőség nincsen ebben a helyzetben. Az elején az arra való utalás, hogy "ne haragudjon, hogy így ismeretlenként ráírunk", - hát még ez is jól sülhet el. A többi már nem a levélírón fog múlni.

2014. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es 5-ös válaszoló vagyok.

Szerintem meg ne dagadj le semmit.

Jártam már úgy hogy a srác megírta hogy tetszek neki. Ezzel nem is volt gond. Viszont utána egy olyan zavaros kamu sztorit írt, ami már extra ciki volt. Ilyen h csak véletlenül küldte el a levelet. Most ez mii?

Ha valamit kimondunk/ leírtunk, azt már ne tagadjuk le, mert csak cikin jön le az egész.

2014. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is köszönj (lehetőleg ne csá-val), mutatkozz be (függetlenül, hogy látja, hogy pl. Kovács László vagy, nyugodtan írhatod neki, hogy Laci vagy).

Udvariasan kérj elnézést a zavarásért (ez még nem jelenti azt, hogy pincsi vagy és pitizel neki), írd meg neki, honnan "ismered" és hogy mit szeretnél. Szeretnéd megismerni és később találkozhatnátok és ha benne van és szimpatikusnak talál, akkor írjon.


Nem kell hosszúra ereszteni a dolgot, legyen lényegre törő, kedves és lehetőleg mellőzd azt, hogy mennyire tetszik valamelyik testrésze... Hát kb. ennyi, ezek után nincs más hátra, mint várni a választ :)

Sok sikert!

29/N

2014. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!