Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal kezdhezek...

Milyen indokkal kezdhezek beszélgetést egy ilyen fiúval? (lent)

Figyelt kérdés
Régen jóban voltunk,de már nem nagyon beszélünk.Milyen indokkal/hogyan kezdhetnék vele beszélgetést kezdeményezni?Elvileg tetszek neki,de nem biztos.Mit tehetnék?Ötletek? Normálisan válaszoljatok!
2013. dec. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szia, rég beszéltünk mizu?"
2013. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"sziaa miújság? :) rég beszéltünk"
2013. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, annyi potenciális lehetőség van, csak észre kén venni. Közös érdeklőséi kör, szilveszteri összeröffenés, házi, elvesztett tárgy, új ruhadarab, sport, versenyek, fesztivál, mit tudom én.
2013. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon komplikált a sztoritok, vagy magad se tudod, mit írsz mert kicsit ellentmondásos.


Valakivel régóta nem beszéltél, de tetszel neki...


Kicsit fejtsd ki légyszi, mert ez így halvány remény a segélyre.


Miért nem beszéltek már, ha napi szinten találkoztok? Miért beszéltetek régen akkor? Vagy ha neki tetszel akkor miért nem lép egyikőtök? Most ezt tényleg nem értem.


Akkor érteném, ha nem nagyon találkoztok, de akkor meg hogy tetszel neki?

2013. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!