Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szép nők, milyen érzés, ha a...

Szép nők, milyen érzés, ha a következő indokkal utasítanak el benneteket: túl jó vagy hozzám (? )

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Neked milyen érzés lenne? A szép nők is emberek...
2014. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hisz ezzel még senki nem utasított el, mindig azt hallom, hogy nem vagyok elég jó hozzájuk
2014. jan. 18. 10:30
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

kirohognem :D ha igy is gondolja es amugy semmi baja nincs velem, meg tetszem neki akkor inkabb verje a segget a foldhoz oromeben ;)

amugy szerintem ez csak egy olyan dolog, hogy nem akarja megbantani a lanyt mert nem tetszik neki. egy finom visszautasitasi forma... 1000% ,hogy bosszantana. akkor mondja meg a szemembe, amit gondol rolam.

ha tevedtem orulnek ha nem lepontoznatok hanem megcafolnatok, koszonom.

2014. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Semmit. Ha nem tudja értékelni a jót, lesz más,. aki fogja.
2014. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
utolsonak: en biztos nehezen tennem tul magam rajta
2014. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszer kaptam meg ezt a szakítási indokot (vagy csak szimplán ismételgették nekem néhány naponta), a falra tudnék mászni tőle.

Mondja azt, hogy "meguntalak, mehetsz", de ezt az álságos dumát... Áhh...

2014. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Költőnő? ***** válasza:
100%

vagy kamu, vagy nem.

Igaz is lehet akár, bmennyire kamunak hangzik. Én egyszer egy olyan srácnak mondtam (úgy is gondoltam) - persze nem ezekkel a szavakkal, pont azért h értse is, és higgyen is nekem - aki nagyon szerelmes volt és így többet akart, mint én. Benne lettem volna, h vmit megpróbáljunk, aztán meglátjuk, de mivel Ő ennél többet akart, nem tudtam belemenni. Nem akartam szórakozni az érzéseivel, mert nem ezt érdemli. Korrekt srác. Na akkor úgy éreztem, h egy kapcsolatban túl jó lenne hozzám

2014. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, aki túl jónak érzett magához, de emiatt nem szakított, hanem épp az ellenkezője, a tenyerén hordozott.

Őszintén, ha ezt mondaná és komolyan gondolná (bár én kamunak gondolnám), akkor tuti hülyének nézném, hogyha ennyire jónak lát, akkor miért akar eldobni magától.

És még olyan esetben lehet ez igaz, ha tett valami rosszat ellenem, pl megcsalt, vagy érzi, hogy én szerelmes vagyok belé, ő pedig nem tudja ezt viszonozni... vagy ilyesmi.

2014. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A legroszabb indok amit mondhat utálom!!
2014. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

7#, igazad van, jelentheti azt, hogy túl érzékeny/kedves/komoly vagy hozzám, de mikor mondják, akkor inkább azt érzékeltetik vele, hogy á, én vagyok ilyen kis gyenge nyomi, kapcsolatra alkalmatlan, ezért kell sajnos visszautasítsalak.

nincs ember, aki ezt beveszi. megalázó.

2014. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!