Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz a hír, hogy nem...

Tényleg igaz a hír, hogy nem kellek senkinek? (F)

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez hazugság! Tavasszal kis teraszt kéne építeni jöhetnél segíteni!
2014. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szeretek kis teraszt építeni.
2014. jan. 17. 18:22
 13/19 Juliusz48 válasza:
Kiegészíteném a morbid hozzászóló felsorolását. Egy temetkezési vállalkozó is feni rád a fogát
2014. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem is ismernek.
2014. jan. 19. 11:09
 15/19 dunaviz válasza:
Hé, ne viccelj! :) Meg fogod találni az igazit, hidd el. Az hogy mások mit mondanak, sosem lehet annyira fontos, hogy Te miattuk érezd rosszul magad. Ha kibeszélnek mosolyogva fordíts hátat, csináld azt ami leköt. Aztán majd lesz olyan barát akire számíthatsz és lesz olyan társ is akinek nagyon nagy szüksége lesz Rád, mert tudni fogja hogy bízhat benned és Te is szereted mert boldog vagy ha látod.
2014. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ocsem mar unom ezeket a hulyeket akik kitesznek ilyen bunko kerdeseket mert mar a rejszolasra rauntak asztan mar nics mit teniuk eskuszom meny el bulizni vagy csinalj valamit csk ne itt majmoskodjal mert agyonvaglak hulye kolyok
2014. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 dodi1881 válasza:
Szia! Amíg mástól várod a boldogságot, és magadat leírod, szóval magadnak sem kellesz, akkor másnak sem fogsz. Ha elfogadod magadat olyannak, amilyen vagy, ha szereted magad, akkor majd látod, hogy más is szeretni fog. Tudom, közhely, de igaz. Én is sokat rágódtam, meg nyavajogtam, hogy jaj, nem kellek senkinek. De aztán kihúztam magam, szembe néztem magammal, és elfogadtam olyannak magam, amilyen vagyok. És, mikor úgy éreztem, hogy én akár egyedül is tökre elvagyok, mert tudom, hogy értékes vagyok,és szeretnivaló vagyok, nem kell egy másik ember, aki bizonygassa, akkor találtam is párt. Szóval ne sajnáld, hanem szeresd, fogadd el magad, és akkor helyére kerül minden.
2014. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lehet hogy igaz, de akkor már ketten vagyunk..
2014. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizony nálam is kellenél havat lapátolni...
2014. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!