Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Székesfehérváron meleg lányok,...

Székesfehérváron meleg lányok, fiuk barátkozni?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk az osztálytársammal az Alba plázába.Simán csak barátkozni szeretnék meleg fiúkkal és lányokkal.16/L/L

2014. jan. 16. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van korhatár? Vagy az elég ha meleg?
2014. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szf-i, de megkérdezhetem, hogy barátkozásnál a szexuális beállítottság miért fontos? :)
2014. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán mert nem mindenki előtt nyílhatunk meg?!

És ha tudom, hogy a másik is hasonló mint én, akkor vele könnyebben merek beszélni bármiről?

Nem kell azt gondolni, hogy az együttléteket akarjuk kitárgyalni. egy hetero-val nehéz egy párkapcsolati problémát megbeszélni, vagy csak az élményeket megosztani.

2014. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha egy "baráttal" nem beszélheted meg a kapcsolati problémáidat, mert már a szexuális beállítottsága.


Ennek ellenére jogos, amit írsz.

2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem minden barát tudja...

Megértem ha hasonszőrű ismerőst keres ezért is kérdeztem, hogy korhatár van e? mert értelmesen érdekes emberekkel megismerkedni mindig jó. :) De ha azt mondja max 24 abból már kicsúszom. :)

2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs korhatár.Csak beszélgetni szeretnék.
2014. jan. 16. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szombat Pláza, mikor és miről lehet megismerni titeket?
2014. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én csak ott tanulok.. és sajnos szombaton nem tudok bemenni :c 18/L/L
2014. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg azt lehet tudni, melyik suliba jártok? Privátban akár, mivel én még nem vagyok "out" és nem szeretnék érdekes helyzetbe kerülni... 16/L
2014. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szekszárdi vagyok.Am úgy ismertek fel minket,hogy átlagnál kicsit rövidebb haj,szőke melírrel,az osztálytársam fekete hosszú vállig érő haja van..Ő kb 160cm vagyunk.
2014. jan. 17. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!