Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nőgyógyászt ajánlanátok...

Melyik nőgyógyászt ajánlanátok meleg szívvel Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igazság szerint nem igazán tudok neked ajánlani. Sajnos nagyon rossz irányba ment el majdnem az összes. (pénz) Én Schandlhoz jártam az első gyermekemnél nem volt semmi gond. Nemrég ismét terhes lettem. Majdnem minden héten visszahívott a magánrendelésre. Azt mondta hogy minden ok. Megnézettem magam mással is. Kiderült hogy már rég elhalt a babám( azért görcsöltem annyit)Azonnal műteni kellett. Most jut eszembe sokan dicsérték Csetényit (én nem ismerem) Gyümölcs utcában van a magánrendelése kb 7000ft. Remélem tudtam valamit segíteni.
2010. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Szakács Szilvia doktornőhöz jártam és maximálisan meg voltam vele elégedve. Ha gondolod írj pivit és szívesen megadom az elérhetőségét.

Egy 8 hónapos kisfiú anyukája

2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 22. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Bata Barnabáshoz járok.A neten megtalálod, ha érdekel.
2010. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Bata dr már nem rendel csak Siófokon,nem?
2010. márc. 22. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendelni rendel Fehérváron az Orvosok Házában (én valamelyik vasárnap voltam nála), csak a magán-szüléseket Siófokon vezeti.Úgy tudom.

Én az első baba szüléséért 70 km-t utaztam.Ha netán Siófokra kéne menni, az meg sem kottyanna.

A netes oldalán a vendékönyvben meg lehet kérdezni tőle, de telefonon is szívesen válaszol szerintem.

2010. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Blaskó Ervinhez járok, ő is nagyon kedves és alapos. Az Orvosok Házában van magánrendelése hétfőnként.

30 h.

2010. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Dr. Csetényihez járok,már 7 éve.2 gyerkőt szültem Nála,csak legekben tudok Róla beszélni.
2010. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!