Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nőgyógyászt ajánlanátok...

Melyik nőgyógyászt ajánlanátok meleg szívvel Székesfehérváron? Aki szüléslevezetést is vállal!

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr. Rubliczky Levente. Nala szultem az elso babamat, es a masodikat is nala fogom. Papirforma szerint jovo het keddre vagyok kiirva. Nagyon korrekt, nincs elszallva magatol. Maganrendelese sem draga, nem ropkodnek a 10000-ek. Korhazba hiv be inkabb, ahol nem fogad el penzt. Szules utan sem ker 100000-et, azt mondja, hogy mindenki annyit adjon, amennyt gondol, mert a babanal igy is sok a koltseg. Tudok rola meg meselni pozitiv elmenyeket, ha erdekel, telszamot is adok, es minden kerdesedre valaszolok, priviben. Udv egy 39+1 napos kismami
2010. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr. Blaskó Ervin Balázs, Ő nagyon jó! Én nála szültem januárban, csak pozitív dolgot tudok róla elmondani. Fiatal, figyelmes, lelkiismeretes, lelkes... csupa jó tulajdonságai vannak. Nem pénzéhes abszolút, a magánrendeléseken se kér sokat, a szülésnél pedig nem mond árat. Én maximálisan csak ajánlani tudom Neked!!!

Boldog babavárást!!! :)

2010. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 12. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Blaskóhoz járok, tudom ajánlani, a szülésről bővebben 3 héten belül lesz tapasztalatom. :)
2010. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!