Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy bírtátok ki? (Meleg kérdés)

Hogy bírtátok ki? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Hogy bírtátok ki a coming out(előbújás)előtti időszakot,amikor még nem mondtátok el a szüleiteknek,hogy melegek vagytok,és arról kérdezgettek,hogy pl.melyik lány tetszik,mikor lesz már barátnőd stb.

Én már nagyon nehezen birom,alig várom,hogy leérettségizzek,jöhessek pestre továbbtanulni,párt keresni.

16/meleg f



2014. jan. 13. 19:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%

Még nem mondtam el, de nekem mázlim van, mert nem kérdezgetnek.

Egyébként nagyon jól szórakozom a kis titkomon.

Főleg akkor nevetek, amikor a témáról beszélnek mellettem és nem tudják, hogy egy meleg is van köztük. - "Maradjatok a kis korlátolt világotokban." - Gondolom magamban ilyenkor.


16 éves inkább meleg srác

2014. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig elképzeltem lányokat, akiket ismertem, és róluk beszéltem, amikor barát nőről kérdeztek. Csak aztán mar kezdtem keverni őket és abbahagytam. Aztán sokáig azért sem látogattam a rokonokat, mert nem akartam ezt a kínos kérdést.

Nem állítom, hogy a coming out megoldotta volna minden gondom, de legalább ezen már nem kell aggódni. Helyette viszont az a kérdés, hogy most ki mit gondolhat magában.

2014. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
13/meleg f vagyok és én már most elmodtam (hálistennek megértőek a szüleim)
2014. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én 13 éves korom végén tudtam meg. most 15 vagyok és már a suli is tudja. az az ídőszak kegyetlen volt, aztán egyenként elmondtam rokonaimnak. aztán úgy döntöttem sz.rok bele. ha valamit beszólnak, azt megbánják, mert nagyon leoltom őket, hogy milyen rondák stb.
2014. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!