Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy bírtátok ki? (Meleg kérdés)

Hogy bírtátok ki? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Hogy bírtátok ki a coming out(előbújás)előtti időszakot,amikor még nem mondtátok el a szüleiteknek,hogy melegek vagytok,és arról kérdezgettek,hogy pl.melyik lány tetszik,mikor lesz már barátnőd stb.

Én már nagyon nehezen birom,alig várom,hogy leérettségizzek,jöhessek pestre továbbtanulni,párt keresni.

16/meleg f



2014. jan. 13. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kérdezgettek a közvetlen rokonaim, a távolabbiakat meg vagy én állítottam le, vagy valaki más, hogy ne üsse az orrát olyan dologba, amihez semmi köze. Kamasz gyerekektől szexuális orientációtól függetlenül a legrosszabb, amit kérdezni lehet, az a "melyik lány/fiú tetszik?" és a "mikor lesz barátod/barátnőd?"
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok még csak fiú sem de bátyámat is ezzel nyaggatjuk és nem hat. Azt mondja mind egyforma. Szerintem mindegy hogy meleg e vagy sem csak legyen boldog. Ennyi. De még csak azt sem tudom hogy az e! Problematikus ha van testvéred.
2014. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

"ezzel nyaggatjuk és nem hat."

Hát ez döbbenetes, pedig egy ilyen intelligens kérdéstől normális esetben mindenki becsajozik...

2014. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem becsajozni hanem választ kapni!
2014. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mármint meleg fiúktól kérdezném.
2014. jan. 13. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen... Nem szerettem sosem az ilyen kínos kérdéseket. "Az xy kislánya, aki itt lakik az utcában, az milyen jó lenne neked.. meghívjam hozzánk?" "Ha holnap megyünk ideodaamoda, elhívjam ixipsz ilonkát is?" "Mi a helyzet a csajokkal?" "Nyugodtan hozhatsz ám fel csajokat"


Gimi elsős koromig bírtam, akkor kitálaltam. Teljesen jól fogadták, mit sem változott a kapcsolatunk. Azóta sokkal egyszerűbb az életem.

2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Nem bírtam xD Inkább elmondtam, én is gimi elsőben =)

18/F

2014. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amint tudtam elmondtam.

20F

2014. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Engem is nyaggattak, aztán hazavittem néhány dögös csajt akikkel épp jártam, nem is kérdezgettek tovább, alibim is volt.

Persze ez rövidtávú megoldás, nem is ajánlom, utána én is előbújtam.

20f meleg

2014. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Elég nehezen, lelkileg eléggé meggyötört..főként attól féltem, hogy anyum vagy a barátaim megutálnak majd emiatt, de elmondtam nekik. :)
2014. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!