Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok tanácsot adni egy...

Tudtok tanácsot adni egy szomorú szerelmesnek?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok van egy nő akivel "jóban" vagyok. Ő idősebb nálam. De beleszerettem és nem érdekel hány éves.Mikor beszélgettünk többször simogatott már. És mikor rám néz néha érzem a vonzalmat .De az is lehet hogy csak bebeszélem magamnak. De nem értem hogy hogy lehet egyszer annyira ott...utána pedig közömbös mintha megriadna és távolságot tartana, de ha látja hogy haragszok rá akkor mondja hogy beszéljük meg.És ahogy rám néz érzek valamit.. De azt sem tudom hogy leszbikus e, de szerintem igen. Szerintetek mit tegyek? És hogy éreztessem vele hogy szeretem. Vagy milyen jeleket figyeljek hogy megtudjam szeret e? Hozzáteszem hogy most megint az van hogy eléggé elhidegült.

2014. jan. 8. 17:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet Tanár -Diák kapcsolat mert nem Tanít, nem a Tanárom. De munkáját tekintve tanár.
2014. jan. 9. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Rohadtul tökmindegy, hogy tanít-e téged jelenleg vagy sem. Látom nagyon felfogta a hozzászólások lényegét...
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért tökmind1? nem sokáig tanított és már régen volt. de azóta más a kapcsolatunk és nem vagyok hülye tudom..érzem mi van
2014. jan. 9. 20:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Régen volt?Remélem nem általános sulis tanár mert akkor elég fura lenne illetve inkább aggasztó ez az elgondolás hogy érez valamit.Amúgy gondolom nem olyan direkt találkozások ezek tehát a jelek itt igazából nem jelek ahogy az előzőekben írta valaki inkább csak kedvesség a részéről egy volt diák iránt.És amit te közönynek nevezel vagy elhidegülésnek az nem az inkább csak a te megbántódásod mivel ő fontos neked.Mivel elég homályosan fogalmazol ezért nehéz ezt így megítélni nem tudjuk végülis hogyan zajlanak ezek a találkozók de gyanítom nem "randit" beszéltek meg nem jártok össze kávézni és egyebek.Talán csak véletlen találkoztok.Vagy ha középsulis tanár akkor még mindig egy suliban vagytok és azért...csak mert nem mindegy a szituáció érted mire gondolok.Sajnos igaz hogy a felfokozott érzések kiszíneznek dolgokat.
2014. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Újra egyet kell értsek az előző hozzászólókkal. Tehát a tanár-diák viszony fennáll akkor is ha már nem tanít, de feltételezem, hogy minden nap látod őt, mert még ott tanulsz, ahol ő is tanít. De kiírtad ezt a kérdést, mi megpróbálunk neked segíteni, vagy elmagyarázni hogy kb. mi lehet a helyzet, viszont úgy veszem észre, hogy folyamatosan hárítod a hozzászólásokat, vagy megpróbálod az ellenkezőjét megmagyarázni. Ezt egyébként tényleg csak te tudhatod, te érezheted, viszont te kértél segítséget is tőlünk, mi segítünk, de te mivel nem azokat a válaszokat kapod gondolom, amiket szeretnél, ezért valahogy nem is próbálod tudatosítani magadban, hogy puszta kedvességből teszi azokat a tanár, amit tesz. Mivel te meg vagy róla győződve hogy szeret.
2014. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!