Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok tanácsot adni egy...

Tudtok tanácsot adni egy szomorú szerelmesnek?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok van egy nő akivel "jóban" vagyok. Ő idősebb nálam. De beleszerettem és nem érdekel hány éves.Mikor beszélgettünk többször simogatott már. És mikor rám néz néha érzem a vonzalmat .De az is lehet hogy csak bebeszélem magamnak. De nem értem hogy hogy lehet egyszer annyira ott...utána pedig közömbös mintha megriadna és távolságot tartana, de ha látja hogy haragszok rá akkor mondja hogy beszéljük meg.És ahogy rám néz érzek valamit.. De azt sem tudom hogy leszbikus e, de szerintem igen. Szerintetek mit tegyek? És hogy éreztessem vele hogy szeretem. Vagy milyen jeleket figyeljek hogy megtudjam szeret e? Hozzáteszem hogy most megint az van hogy eléggé elhidegült.

2014. jan. 8. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szádat és mondd meg neki, mit érzel. Enélkül továbbra is marad a jelenlegi állapot.
2014. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Csakegylány.17 ***** válasza:
Lehet a korkülönbség miatt ilyen... de mond meg neki mit érzel :)
2014. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

'Kedves' utolsó!

Illetnélek most nagyon ronda kifejezésekkel, de a moderátorok nem engednék, hogy kiírjam.


Kedves kérdező!

Szerintem beszéld meg Vele! Ha szeret, akkor happy end, ha meg nem, akkor valószínűleg távolodni fog, és akkor könnyebb lesz elfelejtened.

:(


Sok sikert!:)

2014. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igazából nálam is hasonló helyzet van, vagyis sokkal idősebb a nő. De ezt most hagyjuk is mert lényegtelen. A szituáció nálam is ugyanez, kivéve azt a tényt hogy se jóba, se rosszba nem vagyunk. Viszont én azt tudom neked mondani, hogy ha van családja, akkor ha esetleg szeret is, akkor éppen a család az oka ennek a viselkedésnek. De pl. van ilyen reakció egy olyan nőnél is akinek mondjuk nincs gyereke, vagy lánya és szeretett volna mindig, és ezt a lányt benned látja, vagy épp találta meg. Tudom, hogy ez kicsit furán hangzik, de elég sok ilyen nő is van, sőt személy szerint tapasztaltam is már ilyet egy nőtől és hidd el merőben össze lehet téveszteni a bizonyos jelzéseket, főleg úgy hogy te szerelmes vagy belé, és így szinte mindent jelzésnek vesz az ember. Ezzel sem bántani akartalak, csak mivel én ugyanabba a helyzetbe vagyok mint te ezért tudom hogy mit érzel. Hozzáteszem neked sokkal de sokkal jobb helyzeted van mint nekem, mert te legalább beszélsz vele :)
2014. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem családja nincs,elég magányos is.. nemhiszem hogy jobb a helyzetem, sokkal rosszabb h beszelunk és nem mondhatom el neki.!!
2014. jan. 8. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, ebben legalábbis hogy nem mondhatod neki el. Viszont akkor még egyet kérdezek. A tanárod??? Nem azért kérdeztem a családot is hogy esetleg elítéljelek, emiatt sem ítélnék el, ha a tanárod lenne,de azért jobb tisztázni, úgy könnyebben tudna segíteni az ember.
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már a Tanárom.
2014. jan. 9. 05:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Már NEM a Tanárom!
2014. jan. 9. 05:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Újabb "tanár-diák szerelem", amibe megint csak a diák képzel bele mindent. Attól, hogy kedves veled még nem jelenti azt, hogy "úgy" gondolna rád. Miért nem vagy képes a korodbeliekkel törődni?
2014. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen egyébként az igaz, hogy elég sok ilyen tanár-diák szerelmessel lehet itt találkozni, ilyen megesik, viszont én is úgy gondolom hogy a diák ebbe sokkal többet "bele gondol, képzel". Azért egy tanár eleve közel áll a diákjaihoz (általában) és mivel te szereted, azokat a jeleket, jelzéseket, amit feléd mutat, többnek veszed, holott egy tanártól ezek teljesen normális alapvető gesztusok. De ha annyira odavagy érte és semmiképp nem akarsz róla lemondani, akkor talán kicsit többet kéne megtudakolnod róla, mielőtt esetleg még leszbikusnak mondanád, mert lehet kiderül, hogy távolról sem az.
2014. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!