Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha népszerű, akkor hogy...

Ha népszerű, akkor hogy tűnjek ki a többiek közül?

Figyelt kérdés

Nagyon sok csajjal van jóban. Engem főleg ő keres, de mostanában én is elég gyakran keresem, sőt talán többet is, mint ő engem. Eddig havonta 1-2szer találkozgattunk (már egy éve ismerem és azóta), most viszont hetente keressük egymást. Nagyon megkedveltem, de nem akarok csak egy lenni a sok csaj közül... Azt akarom, h több legyek neki, mint a többi csaj, mert nekem ő elég fontos, és ő az egyik legjobb barátom (vagy talán több is annál).

20/N


2014. jan. 7. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérd többször h találkozzatok, próbáld kihozni, h kegalább 2-3 naponta kommunikáljatok (akár facebook-on is).


Utána idő kérdése és minden rendeződni fog! :)


Ez a 1-2-3 nap olyan h már benne vagy a mindennapjaiban, tehát 'beépülsz', utána pedig ha nem is leszel több neki, de barát mindenképp! ;) Saját tapasztalat! :)))


Sok sikert! ;)

2014. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbálj minél több időt vele tölteni, keresd a társaságát, de ne túl nyomulósan.. viselj valami különlegeset, tűnj ki a mondani valóddal!
2014. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele! :D És akkor nem egy csaj leszel a sok közül akikkel csak úm. jóban van, hanem aki már meg is volt neki! :D
2014. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!