Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, aki tetszik, de...

Van egy srác, aki tetszik, de nagyon népszerű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A korosztályomban én vagyok az egyik legnépszerűbb lány, sokan udvarolnak nekem. Ő fél évvel fiatalabb nálam, és ugyanúgy próbálkozik, mint a többi srác. Viszont nagyon népszerű a lányok körében, mindig több csajt hódít egyszerre, és én nem szeretnék csak egy kis kalandja lenni.

Normális lány vagyok, nem csókolózom össze-vissza a bulikban, van tartásom. :)

Ő viszont nagyon tetszik, de nem fogok nyomulni rá. Nem tudom mi az a határ a flörtben, aminél még úgy tűnik, ő a "vadász".


Tanulható egyáltalán? Van értelme kezdeni egy ilyen népszerű sráccal, vagy hagyjam?

18/L


Köszi a válaszokat :)



2014. jan. 1. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

"A korosztályomban én vagyok az egyik legnépszerűbb lány, sokan udvarolnak nekem."


Tehát minimum világhírű vagy?

2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
az a jó ha népszerű, mert akkor mindig több embernek kell, hiszen ettől olyan izgalmas... mély dekoltázs, és hajrá!
2014. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh bocsi, persze nem az egész világon, csak az ismeretségi körömben. Nem akartam nagyképűnek tűnni, remélem nem úgy hangzott :)
2014. jan. 1. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy oda ne rohanjak..
2014. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így első ránézésre egyformák vagytok
2014. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de szerintem egy olyan sráccal, aki több csajt hódít egyszerre, nem érdemes foglalkozni! Én férfiként mondom, hogy ha fordított esetben ez lenne, nem igazán foglalkoznék a lánnyal! Nem akarom, hogy összesúgjanak a hátunk mögött, mikor együtt sétálunk, hogy "ez a csaj nekem is megvolt".. Az emberek nagyon primitívek tudnak lenni ilyen téren is.

Egyébként, ez erkölcsi kérdés, de én nem tudnék egy ilyenben megbízni!

Valaki írta, hogy mély dekoltázs és hajrá.. Furcsa lehet, hogy férfiként ez a véleményem, de ez a legnagyobb hülyeség, amit nők szoktak csinálni.. Önmagadért szeressen akkoris, ha nincs kint a melled, vagy a feneked! Mindig add magad, mert ha később kiderül, hogy az nem is te vagy valójában, akkor jönnek a viták, esetleg szakítás, stb.stb.

20/F

2014. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!