Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ugy eselyem...

Szerintetek van ugy eselyem baratnot talalni a suliban, hogy nem vagyok nepszeru, es az osztalyom fele utal es piszkal engem?

Figyelt kérdés

Sokszor belemkotnek, elegem van neha beloluk am sz@rok rajuk, van 5 haverom es kesz. De tobbszor volt, hogy talalkoztam dogos csajokkal es elkezdtem beszelgetni veluk azt odajott egy ien ;nagymeno; es elhordott egy senkihazinak. Oszinten, van igy eselyem a nepszerubb lanyoknal?

Kinezetre nem vagyok ronda, sokan mondtak, hogy kifejezetten jokepu vagyok, okos vagyok, nem tul jo tanulo, nem nepszeru, kicsit elvont, nyitott vagyok alapbol, azonban egy ket reteg elott nem tudok megnyilni, vgy nagyon kicsit


16/f



2013. dec. 30. 23:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én aszt hittem hogy rólam beszélsz csak a kinézetre nem vagyok ronda mondatoddal bizonyítottad hogy nem én vook :D am az hogy lehet hogy okos vagy de nem jó tanuló?
2013. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha annyira töketlen vagy, hogy nem tudod őket leállítani, akkor nem hiszem...
2013. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hat, ugy okos...hogy nem veszi el az eszemet ha vmi jo tortenik velem (nem minden jo tanulo okos pl), amugy naponta kb 3 szor b*szogatnak, de nem veszem fol,tehat nem izgat, csak mikor vmi jo dolog tortenne, mindig beleronditanak, am nem csesztetnek annyit (nehezen adjak fel)
2013. dec. 30. 23:57
 4/20 anonim válasza:
100%

okos vagy, de nem jó tanuló? csak magadra vess ezügyben..

engem is utál a fél évfolyam, mégis olyan barátnőim voltak, (akár párhuzamosan!) amikről ők nem is álmodnak.

2013. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Haverjaiddal mért nem fenyíted be azokat akik piszkálnak?
2013. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 walk w1th mee ***** válasza:
54%
utolsó: mert fogadok ők is olyan lúzerek mint a kérdező
2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok luzer! Nem tartom magam annak, egyebkent volt akit befenyitettunk eleg rendesen, es tanult is belole, dehat tobben vannak mint mi, es nehez veluk, de van eselyem?
2013. dec. 31. 07:22
 8/20 anonim ***** válasza:
Isten nem ver bottal...
2014. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha van elég önbizalmad,talparaesett vagy,és csajozás terén a sarkadra állsz,akkor ismerkedhetsz,ezáltal nőnek az esélyeid.Figyelmen kívül kell hagyni azokat,akiknek nem tetszik a képed,és csak magaddal törődni,magabiztosan haladni előre.Mind a suliban,mind magánéletileg.Mivel vannak haverjaid,és érdekel a csajozás,így nem vagy elveszve.Az nem feltétlenül biztos persze,hogy sikerülni is fog a dolog,de ha sikerül minimum összebarátkoznod pár dekoratívabb csajjal,az már valami,legalább élményeket,tapasztalatokat gyűjtesz.

Különben én csajként éltem át hasonlót középiskolában,ettől függetlenül éltem a kis életem,és felnőtt koromra a hernyóból pillangó vált mondhatni.Minden célt el lehet érni kellő határozottsággal,egyébként meg ki kell zárni a környezeted véleményét,mert az cseppet sem számít.Az a fontos,te mire tartod saját magad.

2014. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eros maradok, ez most jol esett! Kosz szepen utolso!
2014. jan. 19. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!