Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ugy eselyem...

Szerintetek van ugy eselyem baratnot talalni a suliban, hogy nem vagyok nepszeru, es az osztalyom fele utal es piszkal engem?

Figyelt kérdés

Sokszor belemkotnek, elegem van neha beloluk am sz@rok rajuk, van 5 haverom es kesz. De tobbszor volt, hogy talalkoztam dogos csajokkal es elkezdtem beszelgetni veluk azt odajott egy ien ;nagymeno; es elhordott egy senkihazinak. Oszinten, van igy eselyem a nepszerubb lanyoknal?

Kinezetre nem vagyok ronda, sokan mondtak, hogy kifejezetten jokepu vagyok, okos vagyok, nem tul jo tanulo, nem nepszeru, kicsit elvont, nyitott vagyok alapbol, azonban egy ket reteg elott nem tudok megnyilni, vgy nagyon kicsit


16/f



2013. dec. 30. 23:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hadd tegyem hozza, sok olyan tulajdonsagom van, ami nem sok velemm egykoru sracnak van (kulso es belso is); pl azt mondjak, kisse valasztekosan beszelek, nem tom mennyire igaz. Vagy a zenei izlesem se teljesen felel meg a nagymenokenek (rocker vagyok, es mellette nem az a szetb*szom a gitaromat fajta, hanem egy normalisabb); sokszor mondjak, hogy olyan egyedien nezek ki meg meg sok ien hasonlot mondanak, ez lehet jo jel (gondolom sok csaj unhatja, ha vvagy 20 egyforma haju es viselkedesu srac megy oda hozza, de ha egy teljesen egyedi, akkor azt jobban megbecsulik vagy nem tom)?
2014. jan. 19. 16:31
 12/20 anonim ***** válasza:
Hadd tegyem hozzá, hogy idegesítő vagy, és sokat beszélsz...
2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem kerdeztem 12 es! Te mintha jobb lennel
2014. jan. 19. 19:35
 14/20 anonim ***** válasza:

igazad van, jobb vagyok (nálad) :) Nagyon bunkó vagy :(

tőled idézek: "elhordott egy senkihazinak."

Én is elhordalak--->TE senkiházi.

2014. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hat kosz szepen, nemhogy segitenel...de mind1 is mar...
2014. jan. 20. 18:23
 16/20 anonim ***** válasza:
segíthetek, de ahhoz le kell szállni a magas lórúúúl először! :-)
2014. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Milyen magas lorol? En csak ertelmes valaszokat varnek a kerdesemre, es ha nem akarsz segiteni, akk inkabb fogd be!
2014. jan. 22. 22:48
 18/20 walk w1th mee ***** válasza:

értelmetlen kérdésre értelmes bunkó válasz jön...

logic

2014. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jogosan kerdeztem...nah mind1
2014. jan. 22. 23:13
 20/20 anonim válasza:
én is 16 vok, és azt elárulom neked, hogy az igazit soha nem gyerekkorban találja meg az ember. általában 30 évesen, tehát nem jó ötlet már 10 éves korban elveszteni a szűzességet. Egyrészt nem menő, másrészt a házas életében az embernek már csak akadáj lesz... (persze csak akkor, ha olyannal veszted el, aki nem a feleséged :D)
2015. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!