Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőnek huszonéves...

Ha egy nőnek huszonéves koráig még nem volt kapcsolata, gondolhatják azt a férfiak, hogy van valami defektje, hogy még senkinek sem kellett?

Figyelt kérdés
Akár külső, akár belső.
2014. jan. 7. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy van tartása
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű!
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
no problem, sőt
2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt már kapcsolatom.Viszont már régóta nincs,évek óta.És az emberek,mind nagyon furcsának gondolnak.De engem ez abszolút nem érdekel.
2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Persze, ezt mondják sokan hogy nem baj, és valóban, de azért a többség már tapasztalt nővel szeretne szexelni, nem tanítgatni egy felnőttet. És majd te is rájössz... igen is kellenek a tapasztalatok. Nem 14 évesen de 19 felé.. nem rossz.
2014. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A normális és értelmes férfiakat egyáltalán nem érdekli ez,és nem fog számítani ez. :)

Amúgy hasonló helyzetben vagyok,csak srác vagyok és nekem is ezt mondogatja pár buta ember,de nem érdekel.Mert nincs igaza,egy értelmes ember ezt fel tudja normálisan is fogni,és nem csinál belőle problémát. :)

22/F

2014. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Itt természetesen mindenki azt mondja, hogy "neeeembaj", de én a való életben még egyetlen pasi szájából sem hallottam, hogy ezt valami értéknek tartaná, pedig sokfélét hallottam óla nyilatkozni.


Szóval igen, szerintem defektesnek tartják őket.

2014. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

7-es.

Azért mert Te nem találkozol valóban normális és értelmes emberekkel,ez nem a másik hibája.A buták meg kit érdekel mit gondolnak...

2014. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elég értelmes emberekkel találkoztam már életemben.
2014. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakinek nem jött össze még ilyen idősen egy kapcsolat, az csak azért lehet, mert nem szeretett volna? Nincs olyan opció, hogy lett volna rá igénye, de valami másért nem volt rá alkalma?
2014. febr. 6. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!