Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet találni deszkás...

Hol lehet találni deszkás stílusú huszonéves fiút?

Figyelt kérdés

Lehet nem ez a stílus pontos neve. Deszkáznia amúgy nem kell tudni. Szóval ilyen lazább ruhákban szoktak járni, tetkóik vannak, fülbevalóik...jó vagányak. Őket hogy hívják?

Sose tetszettek az ilyen fiúk korábban, de most valami megváltozott bennem és nagyon bejön ez a stílus. Tinik között sokat szoktam látni, de idősebbeket már nem igazán. Az ismerőseim között sincs, én más világ vagyok. Hova járnak ők szórakozni? Nem azt mondom, hogy mindenképp akarom, hogy legyen valami egy ilyen fiúval, csak ismerkedni szeretnék.



2013. dec. 8. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Asztalos vagy Ács az ideálisabb számodra?
2013. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vicces.... :(
2013. dec. 8. 11:19
 3/6 anonim válasza:
Az ács műhelyben
2013. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A börtönben sok a laza segglyukú, tetovált srác, akik laza pizsamákban járnak. Menj el random személyekhez látogatóba :)
2013. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a deszkás cuccokat, bár az a leírás nem igaz rám , mert se tetkóm, se fülbevalóm és vagány sem vagyok :D

Hogy hova járnak ilyen srácok szórakozni azt nem tudom, de ruhát venni a Criminal Skate boltokba szokott egy részük. Szóval ilyen boltoknál biztos találsz valakit, jobbat nem tudok:P

2013. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!:)
2013. dec. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!