Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért gondolják azt, hogy...

Miért gondolják azt, hogy defektesek meg buta p*csák a huszonéves csajok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a 99%-a az is!
2013. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szebbig felének 90%a diszkóban rázza a punciját, és minden/minden második hétvégén másnak áll meg... Nah most akkor nem buták ?
2013. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert az itt rinyáló fúk javarésze maga is primitív, buta srác, aki pont ezért akaratlanul is a hozzá hasonló primitív lányokat keresi. Mivel ők ezzel találkoznak napi szinten, ezért azonnal általánosítanak, hogy mindenki ugyanilyen, mert közben a világért be nem ismernék, hogy egyszerűen képtelenek normális körökben mozogni.


Az én barátaim például teljesen értelmes fiatalok, egyetemre vagy szakmára járnak, sokan mellette dolgoznak, a többségük komoly párkapcsolatban él, nem cserélgetik havonta a párjukat vagy csalják meg őket minden héten más buliban. Egyszerűen vannak céljaik a normális életre, amelyet megpróbálnak normálisan elérni, és nem az elkényeztetett, gazdag vállalkozókölykök, meg a tűsarkús tiniribik között keresik az igazit.

2013. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.


Igen, vannak akik valóban minden hétvégén mással vannak és defektesek, DE rengeteg normális, helyes, aranyos lány van, csak őket nehezebben veszik észre a férfiak :(


22/F

2013. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak azok gondolják,akik csak ilyenekkel találkoznak,mert ezen a szinten mozognak.Ha minden szombaton a kocsmáig vagy a diszkóig jut csak el valaki,nyilván kevesebb az esélye normálisabb körökben mozogni.
2013. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már engem is irritál az ilyen ítélkezés. Rólam is sokan azt hiszik (míg meg nem ismernek), hogy minden héten bulizok, a múltkoriban még szóvá is tette valaki, hogy azt hitte,hogy egy nagyon "szabadelvű, kalandokat kedvelő lány" vagyok. Hát a fenét, hamarabb mondanám magam apácának :D de ezt már nem tettem szóvá. Pedig nagyon visszafogottan öltözködök, eleinte félénk is vagyok, szóval nem tudom, hogy miből gondolják ezt.
2013. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért gondolják ezt, mert 25 év alatt a nők 80%-a idióta liba, a maradék pedig aki tényleg értékes emberileg olyan hamar elkel, ha véletlenül szingli, hogy gyakorlatilag csak párkapcsolatban látjuk őket. Ezért.

Persze a férfiak részéről sem túl rózsás a helyzet, de az a része nem izgat.

2013. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit takar az,hogy idióta liba egészen pontosan?
2013. nov. 26. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Egoisták, hiányzik belőlük minden szerénység, csak játszanak a férfiakkal, képtelenek komoly érzelmeken alapuló kapcsolatra. Ostobák, a magoláson kívül semmire sem képesek, problémamegoldó képességük addig terjed, hogy kerítenek egy férfit, aki megoldja a problémáikat. Nem értenek semmihez. Mindezeken felül önzőek, gonoszak, és kegyetlenek, semmi más nem érdekli őket csak önmaguk.
2013. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék, íme a tökéletes megnyilvánulásai azoknak a férfiaknak, akik ugyanolyan buták, mint ezek a defektes csajok, csak nem akarják maguknak beismerni, mert könnyebb azt mondani, hogy azért találkozom p*csákkal, mert mindenki az, semmint azért, mert tulajdonképpen pontosan az ilyeneknek a társaságát keresem, köztük forgok.


Nem baj egyébként, ha a defektes pasik megmaradnak a defektes lányoknál, legalább nem idegesítik fel a baomságaikkal a normális embereket.

2013. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!