Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire jelenthet problémát,...

Mennyire jelenthet problémát, hogy huszonéves létemre a legtöbben 15-16 évesnek néznek? Lány vagyok!

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 22:56
1 2 3
 11/22 pixie.cute ***** válasza:

Pedig vannak akiknél ez jó pont kedves előző válaszoló. :D


Én meleg vagyok... a nálam kisebb és fiatalos kinézetű pasikat szeretem. :D Szóval nem hinném, hogy én lennék az egyetlen a világon, akinek tetszenek az efféle lányok/fiúk

2014. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Engem azért zavar mert olyan szép nőies nők vannak a környezetemben, akik kinéznek huszonvalahánynak.


Mr. Truth ha leírod hány éves vagy és honnan írsz, talán küldök!


6-os, igen, én is így vagyok vele! Mindenki cukinak, aranyosnak tart, de nem nőiesnek, inkább kislányosnak..

2014. jan. 5. 23:11
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen lányok a gyengéim:))))
2014. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Mr. Truth ***** válasza:
20 körüli vagyok Bács kiskun megyéből :)
2014. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én 20 éves fiú vagyok és múltkor elkérték a személyimet egy (16+)-os buliban. :O

Nem nézek ki húsznak, de ezt túlzásnak éreztem.

Engem nem zavar, csak amikor boltokban kotorhatom elő a személyit...


Ne érezd problémának! Majd amikor nem nézel ki 40 évesnek, csak 30-nak, majd akkor örülni fogsz ennek az adottságodnak. :D

2014. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám huszonéves srácként,és gyűlölöm meg kell mondanom.Egyszerűen kisfiúként néz engem mindenki,és a lányok meg inkább kerülnek,mint vonzódnának hozzám. :/
2014. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De hasonló lánynak mindig örülnék,csak sajnos általában őket sem érdeklem pont ezért.Mindig azt kapom,hogy nem férfias meg stb.
2014. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 pixie.cute ***** válasza:
#15-nek igaza van! Örülj szerintem, hogy fiatalosnak nézel ki. :D
2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, akkor nem küldök, túl sok ismerősöm van onnan! :)


Majd ha idősebb leszek akkor szerintem is előny lesz, de most nem annak érzem :D


Köszönöm amúgy a válaszokat! Meglepő, hogy tetszik nektek ez a tulajdonságom! :)

2014. jan. 5. 23:26
 20/22 Mr. Truth ***** válasza:
Te tudod bár nem hiszem hogy ismerjük egymást vagy egymás társasági körét :) Nekem pesten van a barát-bázisom
2014. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!