Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tettszem neki? (bővebben...

Vajon tettszem neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval már kábé majdnem másfél hónapja tettszik egy fiú,a mellettem lévő osztályból,egyidősek vagyunk.Gyakran be szoktam járogatni az osztályába ,mert vannak barátnőim ott és azokkal elvagyok.Mikor elősször megláttam akkor is így volt,mi ott hülyéskedtünk ,aztán ő is beszállt.Akkor még nem annyira tettszett,csak szimpatikusnak találtam,szülinapom után megláttam facebookon és bejelöltem.Elkezdtünk beszélgetni,ő köszönt rám és boldog szülinapot is kivánt.Aztán pár nap múlva én köszöntem rá és akkor vagy 4 órát beszéltünk,így abszolút mindenről ami eszünkbe jutott,és mondta ,hogyneki 3 hete tettszik egy csaj és kifaggattam ,hogy nemrég töltötte a 15-öt a lány,és azért nem meri bevallani a csajnak,hogy neki tettszik mert elősször meg akarja ismerni.Ezenkívül még arról is beszéltünk ,hogy kinek volt már kapcsolata és hasonlók.Azóta még egyszer köszöntem rá én,aztán Boldog karácsonyt kívántam ezután pedig megkérdeztem tőlle hol vett egy könyvet.Láttam,hogy ő nem annyira akaródzik rámírni,vagy iskolába nem nagyon beszéltünk,utolsó héten a téli vakáció előtt azomban történt egy olyan,mikor bent voltam az osztályába és ott ültem az egyik padban és beszélgettem,akkor odajött,vagyis olyan másfél méterre a padtól és levette a hosszú újjú felsőjét,de olyan bamba(?) volt,hogy a rövidújjúja is lejött és vagy 15 mp-ig félmeztelenül állt az osztályban és szerintem tette magát,vagy nem tudom:/ bár volt,hogy odaszólt nekem így hülyéskedve gólyabálkor,de a lényeg az ,hogy nem létesítettünk szemkontaktust sem és különösebben hosszabb beszélgetést személyesen.Végül már teljesen elcsüggedtem és gondoltam,hogy hagyom az egésszet a fenébe,errefel újévkor buékat kívánt,mikor én nem voltam fenn,és az egyik osztálytársnője akivel így szokott még hülyéskedni az azt mondta,hogy neki nem kívánt ,pedig na egy osztályban vannak.Őszintén , én nem tudom,hogy mit gondoljak?Félős és azért nem nagyon beszélünk,vagy nem érdeklem,vagy pedig csak hülyít? Mi a véleményetek?
2014. jan. 5. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, mert sokat beszélsz
2014. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem "tettszel", de ez a szó kiábrándított!
2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs oda érted.. Közömbös vagy neki.
2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

worldclass replies: attól még,hogy itt bőven fejtettem ki a dolgokat nem szoktam sokat csacsogni...és ő meglehetősen sokat tud beszélni,szóval.

3/4:jólvan,siettem és telóról írtam.

A9: értem:/

2014. jan. 5. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
*3/5
2014. jan. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!