Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek a fiúk vajon tényleg...

Ezek a fiúk vajon tényleg ilyen nyálasak vagy csak azt hiszik, ettöl elolvadok?

Figyelt kérdés
Mikor ilyeneket mondanak pl hogy te vagy eletem ertelme, szebb vagy mint a Nap, stb.
2014. jan. 2. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek régi ,unalmas "mondok valamit mert semmi nem jut eszembe" bókok...
2014. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos lányoknál bejön.
2014. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszik elolvadsz, és ilyen közhelyekkel élni... hát enyhén szólva is elég visszataszítóan hatna rám.
2014. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisasszony ha maga bor lenne, édes lenne vagy száraz ???
2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valaki kamuból mondja. Más meg így akarja kimutatni, milyen fontos vagy neki. Neki elég rosszul eshet a te viselkedésed.
2014. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akármi is legyen az ok, szerintem is visszataszító meg kiábrándító :D
2014. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ÖS teljesen igazad van. Kérdező és a többi elégedetlen nő. Őszintén, mondjátok már el, hogy viselkedjen egy pasi??? Ha öszintén kimutatjuk, h mennyire szeretünk egy nőt és ilyeneket mondunk akkor nyálasak vagyunk, ha meg nem akkor meg bunkó parasztok. Hogy lennénk nektek jók?? Véletlenül nem az a baj, h olyan ember mondja neked aki iránt nem érzel semmit,?? Akkor miért is engeded közel magadhoz??? Mert gondolom ezt nem egy utcán veled szembe jövő pasi mondta. Még szerencse, hogy van olyan csaj aki tudja értékelni, hogy őszinte vok.
2014. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 én nem engedek közel magamhoz senkit. Általában egy-két találkozás, egy pár beszélgetés után mondják, de van, hogy elsö alkalommal. Én meg nézek, hogy jesszus, aztán néha megvádolnak, hogy így soha nem lesz senkim. De ezeket lehetetken komolyan venni. Csak azért csináljâk, hogy elolvadjak, nem?
2014. jan. 2. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:
persze csak azért :)
2014. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező egyszerűen te vagy érzéketlen. Ennyi. Miért nyálas ha egy fiú bókol egy lánynak? Mi van ha Ő tényleg úgy érzi?

Vagy érzéketlen vagy, vagy éretlen tini. (a korod ugye nem írtad...)

Ha szeretek egy lányt, szívesen mondok neki kedveseket, de nem azért, hogy elolvadjon, hanem azért mert esetleg tényleg úgy érzem.


22/F

2014. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!