Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek a fiúk vajon tényleg...

Ezek a fiúk vajon tényleg ilyen nyálasak vagy csak azt hiszik, ettöl elolvadok?

Figyelt kérdés
Mikor ilyeneket mondanak pl hogy te vagy eletem ertelme, szebb vagy mint a Nap, stb.
2014. jan. 2. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Oké kijavítom, első pár randin ilyet mondani az tényleg csak szemfényvesztés. :) De mikor írtam amit írtam, még nem írtad, hogy ennyire az elején.
2014. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem az előzőnek nincs igaza, mert te nem vagy érzéketlen, ez nyálas. Én is utálom az ilyet. Ha valakinek valaki más az értelme élete annak magyarul nincs élete és nem ér semmit. Nehogy már ezt egy másik emberhez kösse. Az életben annyi minden más dolog is van a szerelmen kívűl. Mert ha a csajod az életed értelme, akkor a családod mi? Azok már nem is érdekelnek kicsit se? A barátaidról nem is beszélve? Persze, nem, tudom, ez szokott lenni, nekem is volt egy barátnőm (lány vagyok, nem úgy barátnőm) aki összejött egy sráccal és azóta nagyon elhanyagol. És ezt utálom. Szerintem ez szemétség. Évekig tök jól el voltunk, aztán jön egy pasi és kész, ennyi? Szóval szerintem ez helytelen és gáz. Meg nyálas is. Ha nekem ezt mondaná valaki, azzal nem tudnék mit kezdeni. Hogy én legyek valakinek az élete értelme! Te hó ég! Kirázna tőle a hideg. A szebb vagy mint a nap, meg ilyenek, sztem az is gáz, mondja azt, hogy szép vagy aztán kész. Enyi is elég. :)

Szóval kedves kérdező, tökegyetértek. :)

2014. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!