Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Falra mászom már a bókoktól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falra mászom már a bókoktól. Hogy kérjem meg az udvarlóimat, hogy ne legyenek ilyen "nyálasak"?

Figyelt kérdés

Valamiért felidegesít,ha bókolnak nekem. 2 hónapja szakítottam az akkori barátommal (2 évig voltunk együtt). Talán ő lehet az oka annak,hogy ennyire megutáltam az ilyen nyáladzós szövegeket,ugyanis a kapcsolatunk végére teljesen megváltozott. Folyton mondogatta,h mennyire szeret és 5 percen belül többször is elmondta,milyen szép vagyok meg stb. Az már más kérdés,h a tettein hogy nyilvánult meg. A lényeg,h az ilyen nyálas bókoktól már a hideg kiráz. Mióta szakítottunk,azóta van pár udvarlóm -egyikük sem jön be,és ez csak ront a helyzeten. Sokan írogatják facebookon (mert annyira nem bátrak,h személyesen megismerjenek,de facebookon minden visszafogás nélkül mernek kezdeményezni),hogy "nagyon csinos vagy ám","olyan szép a mosolyod",és egyéb sablonszövegek... Ha egyszer elsütik,akkor még azt mondom,oké. De az,hogy folyton ilyenekkel bombáznak és ráadásul ilyen "nőcsábász szövegekkel", az őrületbe kerget. Arról nem is beszélve,h drágának szólít,rászólok hogy legyen szíves ne becézzen így,és sehogy,másnap pedig újra így hív. Én próbálok kedves lenni hozzájuk. Ismerkedni szeretnék,mert elég magányos vagyok most,de így egyszerűen nem megy. Hogy mondjam meg nekik,hogy vegyenek vissza a bókokkal,mert nagyon gáz hogy azt hiszik,ilyen sablonszövegekkel le tudnak venni a lábamról??? Nem akarom így,csak finomabban...nem akarom megbántani őket,hisz nem akarnak semmi rosszat,csak engem ez kikészít. Én nem akarok ilyen nyálas pasikat... Mi a véleményetek erről az egészről?

20/L


2013. jún. 4. 23:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Neked én kellek.
2013. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

igazad lehet.

kérdezz vissza: buz.nyák vagy ,hogy ilyen nyálas a dumád vaze???

2013. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

hülye csipa vagy, akinek túl jó dolga van


utálom a fajtádat

2013. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Olyan szép vagy amikor ilyen ideges vagy. :3
2013. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy túl jó dolgom van,mert csak pár udvarlóm van,de mindegyikük ilyen... az előző pasimból kifolyólag pedig már undorodom az ilyen sablonos nyálas pasiktól. A legjobb,ha egyáltalán nem is bókol. Persze mikor már kapcsolatban vagyunk,jól esik pár szép szó,de nem minden nap és nem ilyen sablonhülyeségek,hanem önálló gondolatok.
2013. jún. 5. 00:01
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

jó, lehet hogy tényleg túlzásba estek a körülötted lévő fiúk

de akkor is, még egy olyan lány, aki a tipikus köcsög paraszt férfit keresi, aki kutyába sem veszi, tahó vele és néha lealázza

2013. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
# 6! Én bízom benne, hogy van átmenet is a két pasitípus között.
2013. jún. 5. 00:02
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
És ki kényszerít arra, hogy egyáltalán foglalkozz ilyen pasikkal? Nem kötelező fárasztanod magadat velük. Nem tetszik nem írsz rá többet, nem válaszolsz, ki nem szarja le. Legyél már lazább, ne egy ilyen fapina.
2013. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, a bókolás egy bizonyos szintig rendben van, hiszen az udvarlás része, de azt én se szeretem, ha túlzásba esnek. A feléről úgyis tudom, hogy nem igaz.

18/L

2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha fiú lennék akk mostantól így beszélnék veled:


Szopjál te utolsó r*banc. Mi az hogy az első randin nem akarsz lepippantani. Prűd qrva

2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!