Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Falra mászom már a bókoktól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falra mászom már a bókoktól. Hogy kérjem meg az udvarlóimat, hogy ne legyenek ilyen "nyálasak"?

Figyelt kérdés

Valamiért felidegesít,ha bókolnak nekem. 2 hónapja szakítottam az akkori barátommal (2 évig voltunk együtt). Talán ő lehet az oka annak,hogy ennyire megutáltam az ilyen nyáladzós szövegeket,ugyanis a kapcsolatunk végére teljesen megváltozott. Folyton mondogatta,h mennyire szeret és 5 percen belül többször is elmondta,milyen szép vagyok meg stb. Az már más kérdés,h a tettein hogy nyilvánult meg. A lényeg,h az ilyen nyálas bókoktól már a hideg kiráz. Mióta szakítottunk,azóta van pár udvarlóm -egyikük sem jön be,és ez csak ront a helyzeten. Sokan írogatják facebookon (mert annyira nem bátrak,h személyesen megismerjenek,de facebookon minden visszafogás nélkül mernek kezdeményezni),hogy "nagyon csinos vagy ám","olyan szép a mosolyod",és egyéb sablonszövegek... Ha egyszer elsütik,akkor még azt mondom,oké. De az,hogy folyton ilyenekkel bombáznak és ráadásul ilyen "nőcsábász szövegekkel", az őrületbe kerget. Arról nem is beszélve,h drágának szólít,rászólok hogy legyen szíves ne becézzen így,és sehogy,másnap pedig újra így hív. Én próbálok kedves lenni hozzájuk. Ismerkedni szeretnék,mert elég magányos vagyok most,de így egyszerűen nem megy. Hogy mondjam meg nekik,hogy vegyenek vissza a bókokkal,mert nagyon gáz hogy azt hiszik,ilyen sablonszövegekkel le tudnak venni a lábamról??? Nem akarom így,csak finomabban...nem akarom megbántani őket,hisz nem akarnak semmi rosszat,csak engem ez kikészít. Én nem akarok ilyen nyálas pasikat... Mi a véleményetek erről az egészről?

20/L


2013. jún. 4. 23:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Drágám!


Nem olvastam a kommenteket, így lehet hogy már írták...nem tudom. De nagyon gáz vagy! Kezdjük ott hogy sok lány összetenné a két kezét, HA egyáltalán udvarolnának Nekik, bókolnának, mert éppenséggel nem első osztályú plázacicák vagy éppenséggel egy ótvar bnkó a párjuk, aki le se szrja őket...De nem is ez a lényeg.

A legegyszerűbb mód, ha ennyire zavar, ne reagáld le Őket. Hisz, idézlek: "Mióta szakítottunk,azóta van pár udvarlóm -egyikük sem jön be,és ez csak ront a helyzeten."....Nos ha egyszer nem is jönnek be, akkor meg miért foglalkozol velük?!

Mielőtt megbombáznak, hogy ne magamból induljak ki stb. én sose tennék ilyet, tudom kezelni az ilyen helyzeteket és nem itt sírok...De jelen esetben ahogy a kérdésed hangvételéből is leszűrhető, Neked ez nem lenne probléma.

A másik meg magad ellen beszélsz...egyszer azt írod, ahogy idéztem is hogy nem jönnek be, utána meg hogy mégis szeretnél ismerkedni...ergo velük, hisz akik írnak Neked nem jönnek be...Komolyan nem értelek...:D De ezt Neked kell tudnod, nem értem hogy az itt levőktől mit vársz, mit mondjanak erre...


Sok sikert....

2013. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én gondolom rosszul, de a "csinos vagy" meg a "szép a mosolyod" nekem az egyszerű bókok kategóriájába tartoznak. A nyálas nekem a barokkos körmondatoknál meg a "cukor ment a szemedbe, hogy ilyen édesen nézel?" kategóriánál kezdődik. Most őszintén, egy srác hogy bókoljon/szóljon egy lányhoz? Ha nem írna semmit, hanem annyit, hogy szia, tetszel, és utána kussolna, akkor meg az lenne a probléma, hogy jaj, a barátnőimet annyit dicsérik a párjaik, az enyém meg ki sem mutatja, mennyire tetszem neki. Sztem neked is nyitottabbnak kéne lenni. Főleg azért, mert nem biztos, hogy az összes bókolós sréc kretén, csak azért, mert eggyel összetalálkoztál. Az exed viselkedése nem az ő hibájuk.

(az más kérdés, hogy a drágázós pasival én se foglalkoznék, mert ez ismerkedési fázisban túl bizalmas egyrészt, másrészt meg ha egyszer megkérted, akkor legyen szíves tiszteletben tartani a döntésedet, de nem...)

2013. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

egy önbizalommal teli csajt úgy lehet elcsábítani hogy leépíti az önbizalmát az illetó csábmester

egy önbizalomhiányost (aki ált csúnya/kövér) meg bókokkal könnyebb


ezért keresek én önbizalomhiányost aki tetszik is nagyjából, mert nem vagyok szemét

2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azok a válaszolók, aki szerint veled van baj, azok hülyék, ne törődj velük!

Szerintem töknormális, hogy ilyen vagy. Sőt, végre, hogy látok ilyet magamon kívül!!

Tök örülök, azt hittem minden csaj, tök romantikus, csak én nem.

És nem hiszem, hogy egoista vagy, akinek túl nagy az önbizalma és ilyen. Mert nekem nincs nagyon önbizalmam, mégis ilyen vagyok. Sőt, szerintem én pont ezért, mert az osztályomban szemetek, gonoszak voltak velem az osztálytársaim, szívattak és mindig utáltam, ha más csajoknak ilyenekkel jönnek, nekem meg nem, de aztán amikor nekem is ilyennel jöttek, akkor se tetszett. Ettől függetlenül, ez nem azt jelenti, hogy egy bunkó, parasztot akarok. Csak egy normális srácot, akinek van saját élete és nem körülöttem forog az élete.

2014. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!