Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lassan 13 éves (hetedikes)...

Lassan 13 éves (hetedikes) fiú vagyok és van egy lány az osztályban! Hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Szóval negyedikben felvettek a gimibe rögtön volt egy csaj aki megtetszett!Ötödikben és hatodikban csak kutatgattam iránta néztem facebook-on mik tetszenek neki.Kiderült, hogy szereti a minecraft-ot hát letöltöttem én is és elkezdtem vele játszani, hogy úgy tűnjön mintha én is fan lennék.Hetedik előtti nyári szünetben írtam rá és megbarátkoztam vele "minecraftoztunk" szórakoztunk jól éreztük magunkat! :) Azt hittem emiatt, hogy ő is ugyan ezt érzi de nem megkérdeztem őt de nem! :( Hát most tanácsra lenne szükségem, hogy hogyan szerezzem meg.Ha írsz privátba és tudsz segíteni elmondom részletesen.


(Kérem az embereket akik "vicces" válaszokat adnának, hogy ne tegyék valamint ne tegyétek fel ennek a kérdésnek a képét trollfesz.cc-re vagy a nemkutyára se egyéb vicc oldalakra!Köszönöm!)



2014. jan. 5. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
??????? facebookra csak 13éves kor felet lehet regisztrálni
2014. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.Ezt mond a 8 éveseknek akik regisztráltak a facebook-ra

2.Normális válaszokat kérrek

2014. jan. 5. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Negyedikben gimi?

8 osztályos gimnáziumról hallottam már, de az is 5.-ben indul.

2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menj aludni részeg vagy.
2014. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Próbálj meg minél kedvesebb, figyelmesebb lenni hozzá! Éreztesd vele, hogy sokat jelent neked. Kérj randit tőle. Egy-egy szál virág is belefér néha. De ha nem jön össze a dolog, akkor se búslakodj. Tudom, mondani könnyű, de hát 13 évesen igazán nem szabad búslakodni! Még rengeteg időd van, de csak akkor, ha kihasználod! Nem szabad magadba roskadni és várni, hogy a sült galamb a szádba repüljön! Sokszor bizony nagyon meg kell szenvedni egy kapcsolatért. Persze, ha összejön, annál nagyobb lesz a boldogság! Sok sikert neked!
2014. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hívd e valahová, beszélj vele, bókolj egyre erősebben.

Ne minecrafton akard felszedeni xd

2014. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon gyerek vagy még, biztos kell neked az a lány? Komolyan kérdezem.
2014. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3/7-nek üzenem félreírtam negyedikben felvételiztem

4/7-nek üzenem *menj haza xy részeg vagy és olvasd el a 2/7 2. pontját

5/7-nek üzenem kösz a biztatást meg mindent :)

6/7-nek üzenem lehetséges, hogy ez lesz

7/7 olyan komolyan gondolom amilyen komolyan kérdezted

2014. jan. 5. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
5-el egyetértek, annyit fűznék hozzá, hogy a csaj már egyszer elmondta neked, hogy nem érez irántad semmit. Egy próbát megér, hagyj időt neki, próbáld "meggyőzni" a dologról, hátha sikerül felkeltened az érdeklődését, de ha ezek után is nemet mond, akkor törődj bele. És tényleg nem kell búslakodni, még sok lány fog tetszeni neked ;)
2014. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!