Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és szerelmes egy 32 éves pasiba, hogyan szerezhetném magamnak meg?

Figyelt kérdés
Már több éve érzek íránta valamit de most már nem elég az érzés akarom őt.
2013. jún. 22. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le előtte !
2013. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utalj rá, hogy bejön neked. Nem kell finomkodni.
2013. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Villantsd a csöcst
2013. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
először is pl. beszélgess vele, keress közös témát.
2013. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kis flört és durr bele. Párkapcsolatot azért ne nagyon várj tőle.
2013. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Például hogy szereti e a húst enyhén rózsaszínűen, vagy csak a már barna jön e be, illetve hogy tudja e, hogy a 18 évesek pisijét még meg lehet inni, vagy hogy egy 18as pukija még rózsaillatú... szerintem ezen finom utalásokkal jelezheted felé, hogy bejön.

Vigyázz vele azért: Ha nagy a pocak, az a szexkiborg akkumulátora, szóval minél nagyobb, annál jobban bírja! Nehogy kipirosítsa ott lent, szóval engedd inkább kakilóba. De csak gumiban, mert terhes lehetsz, és sajnos a kormosba lőtt ejakulátum minden esetben se_gfej-szindrómát okoz!

Ha esetleg brazil a pali, és felhozza a Dirty Sanches témát, inkább lődd le, mert barna színű bajuszt rajzol a szád köré és gondolom, tudod, honnan van a barna tenta?!!!

2013. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te mekkora beteg állat vagy :D


Egyébként úgyis csak szexre kellenél neki. Ha felnőtt, érett gondolkozású férfi az illető, akkor nem egy 18 éves kamaszlánnyal fog életreszóló kapcsolatra lépni. 18 évesen nekem is volt egy 30 éves palim egyébként és persze meg voltam győződve róla, hogy én aztán már érett, felnőtt nő vagyok és mi egymásnak vagyunk teremtve, aztán a pasi szépen elmagyarázta, hogy csak egy csitri vagyok és nem lát bennem többet, mint egy kedves, csinos, cserfes tinilányt, akivel jókat lehet(ne) szexelni. Aztán szépen visszapattant a vele egykorú menyasszonyához tőle. Most már világos, miért. Felejtsd el.

2013. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A beteg állat vagyok... pontosan ezen fenti sorokra akartam rávilágítani, erre a sok ömlengős hőbörgő lepontoz. Hát mi a francra kéne neki egy 18 éves? Emberek! Akkora az értelmi különbség, mintha valaki azt mondaná, hogy megfogta egy 3 éves gyerek "szellemi nagyvonalúsága"! Ugyan már! 37 éves férfi vagyok, ha össze akarnám magam hozni egy 18 évessel, azt CSAKIS a numera, a vadászösztön, a kihívás (nem túl nagy...) jelentené, egyszóval a szex! Mi a francot kezdjek én azzal, hogy szívatja a tanár az iskolában, vagy hogy hová felvételizzen? Ugyan már!!!!!!
2013. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!