Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen lány létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen lány létezik? Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Egy 20éves gyönyörűszép lány akit pár éve még hatalmas terepjáróval meg mercedes-el hordtak suliba,minden nap más ruha volt rajta, mindig a legmárkásabbakból, egy kész palotában laktak, bejárónőjük volt stb. Az anyukája peres ügybe keveredett amiből nem jól jött ki, ezért most gyakorlatilag a 0.ról kell kezdenie és hitele is van(mármint az anyukájának), szülei elváltak. A lány most az orvosira jár pesten él albérletben diákhitelt vett fel, saját maga kialakított egy kis internetes boltot,ahol divatos dolgokkal kereskedik és ebből él meg. Teljes mértékben független a szüleitől anyagilag. Se a vonatjegyét, se a megélhetését nem tudják neki otthonról fedezni, mert ugye a nagy "palota" nem kel el, így fent kell tartani.

Ezeket ő mesélte el,most hogy már jobban megismertük egymást, de nem tudom mivel vehetném le őt a lábáról. Én egy 26 éves vállalkozó vagyok és elég jól megy a sorom így én nagyon szívesen szeretnék és tudnék neki segíteni anyagi téren,de ha megemlítem,mindig élből elutasítja a dolgot, mert hogy ő a saját maga lábán akar megállni. De nekem meg rossz érzés,hogy olyanokkal foglalkozik,hogy ne vegye fel túl magasra a fűtést, meg lekapcsoljon minden áramkört ha nincs otthon,mert akkor nem lesz olyan sok a rezsi meg stb.

Mit tehetnék?

Ráadásul most meg is sértettem azt hiszem,mert a múltkor épp takarított otthon és mondtam neki,hogy régen sose gondoltam volna h te egyáltalán tudod h mit jelent a takarítás. De én ezt csak viccesen mondtam,mert ismertük egymást régen is,csak nem voltunk ilyen "jóban"


bocs ha kissé hosszú lett, de bonyolult a sztori :S


2010. dec. 29. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
költözzön hozzád albérletbe. te mivel foglalkozol?
2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

erre nem tudsok mit mondani.

Anyagiak. Azok a frána anyagiak.

Minden az körül forog. Reménytelen.

2010. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyébként exemnél is állandóan ez ment h hidegben kellett lenni, hát én tudom milyen ez.
2010. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de amúgy az benne a vicc,hogy ügyesen csinálja a pénzt a kis boltjából,de inkább a fűtésen, a kaján, áramon stb. spórol hogy még többet fektethessen az üzletbe vagy inkább ruhát vesz belőle, szórakozni megy...
2010. dec. 29. 01:19
 5/11 sasna ***** válasza:
jaj, h nektek mindig a tökéletes nő kell.. :)
2010. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mivel foglalkozol, lehet h én is kérnék tőled tanácsot.
2010. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy együtt vagytok-e vagy csak barátok vagytok. Amit írtál abból arra következtetek hogy csak barátság alakult ki köztetek, így érthető hogy nem fogad el tőled anyagi támogatást. Még ha "járnátok" is akkor sem fogadna el tőled rögtön pénzt mert makacs és nagy a büszkesége. Én is ilyen vagyok, ha lehet inkább megszerzek magamnak mindent egyedül, nehezen fogadok el másoktól segítséget, de abból hogy ilyen legalább látod azt hogy nem a pénzed miatt szeretne:) Inkább azon dolgozz hogy minél közelebb kerüljetek egymáshoz és majd később megint ajánld fel neki a segítségedet, de inkább úgy hogy költözzön oda hozzád mert úgy könnyebben megélhetne és többet lehetnétek együtt.
2010. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szinte együtt vagyunk. csak még nincs kimondva konkrétan, de már olyan mintha
2010. dec. 29. 01:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ha még nincs kimondva akkor ne ajánlj neki fel pénzbeli segítséget, még várj 1-2 hónapot vagy pár hetet aztán hozd fel neki a témát hogy esetleg tudnál neki segíteni. Szerintem nagyon hozzászokott ahhoz hogy egyedül tartja el magát, mert ahogy írtad a szülei sem tudják segíteni. Esetleg vehetnél neki olyan dolgokat ajándékba amiket a háztartásban használ (pl. mosópor) így nem kéne erre költenie és megmaradna neki az erre szánt pénze. És semmiféleképp ne mondj neki olyanokat hogy nem gondotlad volna hogy tudja mi a takarítás mert ez tényleg nagyon sértő lehet számára. Még viccből se!

2010. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod azzal, hogy spórol? Te örülnél, ha lekorlátoznának? Nem. Te se tedd, mert elvágod magad nála, hagyd úgy élni ahogy szeretne. Pénzzel meg ne próbáld megvenni, mert megint elásod magad, pénzzel csak a ribizlik foghatóak meg, örülj, hogy ő nem az.
2010. dec. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!