Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen lány létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen lány létezik? Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Egy 20éves gyönyörűszép lány akit pár éve még hatalmas terepjáróval meg mercedes-el hordtak suliba,minden nap más ruha volt rajta, mindig a legmárkásabbakból, egy kész palotában laktak, bejárónőjük volt stb. Az anyukája peres ügybe keveredett amiből nem jól jött ki, ezért most gyakorlatilag a 0.ról kell kezdenie és hitele is van(mármint az anyukájának), szülei elváltak. A lány most az orvosira jár pesten él albérletben diákhitelt vett fel, saját maga kialakított egy kis internetes boltot,ahol divatos dolgokkal kereskedik és ebből él meg. Teljes mértékben független a szüleitől anyagilag. Se a vonatjegyét, se a megélhetését nem tudják neki otthonról fedezni, mert ugye a nagy "palota" nem kel el, így fent kell tartani.

Ezeket ő mesélte el,most hogy már jobban megismertük egymást, de nem tudom mivel vehetném le őt a lábáról. Én egy 26 éves vállalkozó vagyok és elég jól megy a sorom így én nagyon szívesen szeretnék és tudnék neki segíteni anyagi téren,de ha megemlítem,mindig élből elutasítja a dolgot, mert hogy ő a saját maga lábán akar megállni. De nekem meg rossz érzés,hogy olyanokkal foglalkozik,hogy ne vegye fel túl magasra a fűtést, meg lekapcsoljon minden áramkört ha nincs otthon,mert akkor nem lesz olyan sok a rezsi meg stb.

Mit tehetnék?

Ráadásul most meg is sértettem azt hiszem,mert a múltkor épp takarított otthon és mondtam neki,hogy régen sose gondoltam volna h te egyáltalán tudod h mit jelent a takarítás. De én ezt csak viccesen mondtam,mert ismertük egymást régen is,csak nem voltunk ilyen "jóban"


bocs ha kissé hosszú lett, de bonyolult a sztori :S


2010. dec. 29. 01:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hülye!!!! ne mindig a dusgazdag tökéletes nő keljen!! nem baj aha nem a legszebb legyen szép jófej, kedve, vicces meg ienek nem ekell a legjobbat !! a legjobb nőnek a világon úgyis van pasija!!!!
2010. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!