Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Egy ilyen jellem...

Lányok! Egy ilyen jellem mennyire esélyes nálatok? Csak a lehetőő "legtökéletesebbé" szeretném magamat csiszolni.

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondjátok, hogy az majd a leendőbelitől függ, mennyire felelek meg. Konkrét értékeléseket szeretnék!

Mások véleménye alapján ilyen vagyok:

-Kedves, udvarias

-Okos, de nem szorgalmas, kivéve ha érdekel az adott dolog

-Makacsul ragaszkodok a véleményemhez, de tiszteletben tartom másokét.

-Vonzó arcom van, gyönyőrű hajam, de igen sovány vagyok és nem fektetek jelentősebb energiát a külsőm ápolásába.

-Állatbarát és jól kijövök kisgyerekekkel is. A családban azonban inkább visszahúzódott, magányos farkasként élem az életem.

-Egész jól focizok, és nagyon jó vagyok röplabdában. Ezek mellett minden reggel, iskola előtt és hétvégén is futok, és ha van szabadidőm magamba feltekerek valami hegyre

-Imádom a természetet, és nem vagyok kényes a kültéri "mocskos" munkákra

-Túlságosan alázatos vagyok, annyira, hogy nem állok ki magamért, ezért sokszor hátrányokat kell elszenvednem

-Túlságosan teljesítménycentrikus vagyok bizonyos dolgokban, azonban ezek csak rövidtávúak, és amint megunom új hobbit kezdek hasonló lendülettel, ezért semmibe sem vagyok igazán kiemelkedő

-Zenéhez sík hülye vagyok, hangom és hallásom egyaránt hiányzik. Mutathatsz bármilyen stílust vagy korszakot vagy a 'jó' vagy a 'rossz' kategóriába kerül. Minden 'jókategóriásat' rongyá hallgatok, a többit meg elhanyagolom.

-Túl kocka vagyok. Néha nem is alszok, annyit játszok, chatelek vagy éppen filmezek. Ez az egyetlen amit évek óta sikeresen folytatok.

-Túl sok smilley-t használok

-Keveset beszélek, és nem vagyok a szavak embere.

-Nagyon nem értek más emberekhez, néha nagyon meg tudom őket bántani, mert nem vagyok képes hazudni, és pont nem ismerem fel az érzéseiket.

-Szinte félek a lányoktól, annyira félénk vagyok. Ha nem jönnek oda hozzám, nem ismerjük meg egymást.

-Nagyon csóró családból származom

-Nincsenek hőseim, imádok tervezni, és saját magam által felfedezni a lehetőségeket és a célhoz vezető utat.

-Ha megbíznak valamivel, amit másokért kell csinálni, igyekszem azt a lehető legjobban kivitelezni.


Ahogy magamat látom:

-Évek óta küzdök, hogy leszokjak a számítógépről, azonban rendszeresen visszaeső függő vagyok. A gép előtt legtöbbet tölött idő játékkal megy el, csak keveset chatelek vagy filmezek.

-Nagyon rosszul focizok, de a röpi tudásom egész tűrhető

-Félek a visszautasítástól, ezért nem kezdeményezek. Hiszek az egy életen át tartó kapcsolatban, viszont még fiatal vagyok, gondolom ráérek megtalálni az igazit.

-Ingadozó a természetem. Néha tényleg olyan kedvesnek, dvariasnak sikerül lennem, hogy csak nézek, míg máskor, főleg itthon a családban, kihozzák belőlem a rosszabbik énemet

-Szinte semmit sem tanulok, és plusszfeladatokat is csak akkor vállalok, ha érdekes a téma

-Ha bizonytalan vagyok, nem alkotok véleményt, de ha biztos vagyok valamiben nem tűröm, hogy egy hamis vélemény maradjon felül. Ismeretlenekkel szemben viszont nem reagálok, kivéve, ha konkrétan hozzám intézték a hamis véleményt.

-Rosszul fogalmazok

-A bőröm nem a legszebb, főleg a hátamon és az arcomon, nagyon sovány vagyok, de ahoz képest jó a strapabírásom. A ruháim addig hordom, amíg egybe vannak, de ezek is csak kínai ruhák.

-Közepesen tehetős családom van, lenne drágább holmikra is lehetőségem, de nem tartok rá igényt.

-Kisgyerekekkel nehezen boldogulok, nem mindig értem, hogyan kéne reagálnom, az állatok azonban nagyon bírnak :)

A családom valószínüleg azt hiszi, hogy lenézem őket, ezért nem kommunikálok velük, pedig minden vágyam, hogy olyasmi legyek, mint az anyukám. Ő az egyik hősöm.

-Ha megbíznak valamivel, amit másokért kell tenni, azt a lehető legjobban igyekszem megvalósítani, de csak azért, mert félek az égéstől. Elgondolom, mi lenne akkor, ha pl. az egész iskola előtt derülne ki, hogy rossz eszközt hoztam a műsorra.

-Imádom a természetet, de a mocskos munka végzése a hangulatomtól függ.

-Inkább elszenvedek hátrányokat és csendben maradok, minthogy harcoljak és még többet veszítsek.

-Lélekben teljesítménycentrikus vagyok, de ezt nem tudom megvalósítani, hamar feladom.

-Nem értek a beszédhez, ezért keveset beszélek.

-Nehezem igazodok ki másokon és mások is rajtam. Kicsit olyan vagyok mint a filmekben a hazatérő katona, aki már nem ugyanaz mint régen, nem mutatja érzéseit.

-Imádok tervezni és felfedezni, de legszívesebben mások sikerét fedezem fel és motivációt keresek. Meg akarom találni a legkönnyebb utat.



2014. jan. 3. 21:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

-Apu, anyuval hogyan ismerkedtetek össze?

-Háát, tudod Fiam, kiírtam egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra, amiben az önértékelési zavaraimról hisztiztem...és neki ez bejött.


Ugye, hogy nem hangzik jól? :D

Csak azért írom ezt, mert le szeretném szögezni mindenkinek, hogy nem vagyok nagy híve a neten való ismerkedésnek. Tudom, hogy ezzel lehetőségeket szalasztok el, de sok hal van az óceánban.Ki tudja...

A kérdés kiírása óta igyekszem magamat távol tartani a géptől, csupán az iskola köt hozzá valamilyen szinten.

Köszönöm mindnekinek a válaszokat illetve a privát leveleket-felajánlásokat, de nem keresek barátnőt, legalábbis ilyen úton semmiképp.

Viszont kitartásra szeretnék mindenkit bíztatni, hogy ilyen korban csupán kevesen ismerik meg az igazit, kitartás sorstársak!

2014. jan. 5. 17:55
 12/13 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy nem azt jelenti a ,,nem érdekel, hogy hogy áll a hajam" duma, hogy úgy néz ki, mint egy zsírosbödön és csimbókokban tapad a fejedre. Illetve nem büdösek/szakadtak a ruháid.(?)

A gondolkodásmódodban szerintem nincs semmi kivetnivaló, nem kell mindenkinek nagypofájú divatmajomnak lennie :)

2014. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Neem, csak egy olyan ember vagyok, akit ha meglátsz az utcán nem nézed meg különösebben. Rendesen ápolom magam, amennyire tudom, de ha a hajam miatt kéne késnem egy óráról, inkább azt választanám, hogy ne legyek olyan szép.
2014. jan. 5. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!