Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Egy ilyen jellem...

Lányok! Egy ilyen jellem mennyire esélyes nálatok? Csak a lehetőő "legtökéletesebbé" szeretném magamat csiszolni.

Figyelt kérdés

Kérlek, ne mondjátok, hogy az majd a leendőbelitől függ, mennyire felelek meg. Konkrét értékeléseket szeretnék!

Mások véleménye alapján ilyen vagyok:

-Kedves, udvarias

-Okos, de nem szorgalmas, kivéve ha érdekel az adott dolog

-Makacsul ragaszkodok a véleményemhez, de tiszteletben tartom másokét.

-Vonzó arcom van, gyönyőrű hajam, de igen sovány vagyok és nem fektetek jelentősebb energiát a külsőm ápolásába.

-Állatbarát és jól kijövök kisgyerekekkel is. A családban azonban inkább visszahúzódott, magányos farkasként élem az életem.

-Egész jól focizok, és nagyon jó vagyok röplabdában. Ezek mellett minden reggel, iskola előtt és hétvégén is futok, és ha van szabadidőm magamba feltekerek valami hegyre

-Imádom a természetet, és nem vagyok kényes a kültéri "mocskos" munkákra

-Túlságosan alázatos vagyok, annyira, hogy nem állok ki magamért, ezért sokszor hátrányokat kell elszenvednem

-Túlságosan teljesítménycentrikus vagyok bizonyos dolgokban, azonban ezek csak rövidtávúak, és amint megunom új hobbit kezdek hasonló lendülettel, ezért semmibe sem vagyok igazán kiemelkedő

-Zenéhez sík hülye vagyok, hangom és hallásom egyaránt hiányzik. Mutathatsz bármilyen stílust vagy korszakot vagy a 'jó' vagy a 'rossz' kategóriába kerül. Minden 'jókategóriásat' rongyá hallgatok, a többit meg elhanyagolom.

-Túl kocka vagyok. Néha nem is alszok, annyit játszok, chatelek vagy éppen filmezek. Ez az egyetlen amit évek óta sikeresen folytatok.

-Túl sok smilley-t használok

-Keveset beszélek, és nem vagyok a szavak embere.

-Nagyon nem értek más emberekhez, néha nagyon meg tudom őket bántani, mert nem vagyok képes hazudni, és pont nem ismerem fel az érzéseiket.

-Szinte félek a lányoktól, annyira félénk vagyok. Ha nem jönnek oda hozzám, nem ismerjük meg egymást.

-Nagyon csóró családból származom

-Nincsenek hőseim, imádok tervezni, és saját magam által felfedezni a lehetőségeket és a célhoz vezető utat.

-Ha megbíznak valamivel, amit másokért kell csinálni, igyekszem azt a lehető legjobban kivitelezni.


Ahogy magamat látom:

-Évek óta küzdök, hogy leszokjak a számítógépről, azonban rendszeresen visszaeső függő vagyok. A gép előtt legtöbbet tölött idő játékkal megy el, csak keveset chatelek vagy filmezek.

-Nagyon rosszul focizok, de a röpi tudásom egész tűrhető

-Félek a visszautasítástól, ezért nem kezdeményezek. Hiszek az egy életen át tartó kapcsolatban, viszont még fiatal vagyok, gondolom ráérek megtalálni az igazit.

-Ingadozó a természetem. Néha tényleg olyan kedvesnek, dvariasnak sikerül lennem, hogy csak nézek, míg máskor, főleg itthon a családban, kihozzák belőlem a rosszabbik énemet

-Szinte semmit sem tanulok, és plusszfeladatokat is csak akkor vállalok, ha érdekes a téma

-Ha bizonytalan vagyok, nem alkotok véleményt, de ha biztos vagyok valamiben nem tűröm, hogy egy hamis vélemény maradjon felül. Ismeretlenekkel szemben viszont nem reagálok, kivéve, ha konkrétan hozzám intézték a hamis véleményt.

-Rosszul fogalmazok

-A bőröm nem a legszebb, főleg a hátamon és az arcomon, nagyon sovány vagyok, de ahoz képest jó a strapabírásom. A ruháim addig hordom, amíg egybe vannak, de ezek is csak kínai ruhák.

-Közepesen tehetős családom van, lenne drágább holmikra is lehetőségem, de nem tartok rá igényt.

-Kisgyerekekkel nehezen boldogulok, nem mindig értem, hogyan kéne reagálnom, az állatok azonban nagyon bírnak :)

A családom valószínüleg azt hiszi, hogy lenézem őket, ezért nem kommunikálok velük, pedig minden vágyam, hogy olyasmi legyek, mint az anyukám. Ő az egyik hősöm.

-Ha megbíznak valamivel, amit másokért kell tenni, azt a lehető legjobban igyekszem megvalósítani, de csak azért, mert félek az égéstől. Elgondolom, mi lenne akkor, ha pl. az egész iskola előtt derülne ki, hogy rossz eszközt hoztam a műsorra.

-Imádom a természetet, de a mocskos munka végzése a hangulatomtól függ.

-Inkább elszenvedek hátrányokat és csendben maradok, minthogy harcoljak és még többet veszítsek.

-Lélekben teljesítménycentrikus vagyok, de ezt nem tudom megvalósítani, hamar feladom.

-Nem értek a beszédhez, ezért keveset beszélek.

-Nehezem igazodok ki másokon és mások is rajtam. Kicsit olyan vagyok mint a filmekben a hazatérő katona, aki már nem ugyanaz mint régen, nem mutatja érzéseit.

-Imádok tervezni és felfedezni, de legszívesebben mások sikerét fedezem fel és motivációt keresek. Meg akarom találni a legkönnyebb utat.



2014. jan. 3. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

tl;dr

MBTI vagy szocionika típust pls

2014. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja, és 16/F, ez fontos :)
2014. jan. 3. 21:37
 3/13 anonim válasza:
Kettőt, hármat kiszúrtam belőle, ez a zene volt, és az éjszakai filmezés... :D Eszméletlen,hogy élnek még ilyen normális 16 éves srácok is... :)
2014. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem is várhatom el, hogy ezt a kisregényt végigolvassátok :D
2014. jan. 3. 21:42
 5/13 Moszuke ***** válasza:

sztem meg azon dolgozz, hogy elfogadd magad olyannak amilyen vagy és ne azon gondolkozz folyton, hogy hogyan hasonlíts magad másokhoz.

lehet h más jó a fociban és bátran kezdeményez, ért a zenéhez, nem kocka, jó a haja, izmos, kék szemű, gazdag, szegény, magas, szőrös, nem szőrös...


ezeknek az embereknek ugyanazt a búvalbaszott arckifejezést fogod a fejükön látni ha nem foglalkoznak magukkal.

ha viszont az ember foglalkozik magával azzal kitűnik a "szürke" nekem ilyenemvan - nekemolyanomvan kapadozó emberek közül.

de... ez a te életed.. te tudod:)

2014. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!


Nekem elég szimpatikusnak tűnsz. Érdekes, hogy így összegyűjtötted a rólad alkotott véleményeket, aztán ezek alapján adtál nekünk egy önkritikát is. Én ezt jó módszernek tartom, mert így nem csak egy szemszögből látjuk a helyzetet.


Sok pontban hasonlítasz rám, ergo nagyjából átérzem a helyzeted. Nem ismerlek, így nem tudom, ezek mennyire igaz állítások, de azzal mindenképp vitatkozni szeretnék, hogy rosszul fogalmazol. Nem kis teljesítmény összehozni egy ekkora kisregényt szóismétlések és súlyosabb helyesírási hibák nélkül, ám neked ez elég jól sikerült. :)


Rövidre zárva: én szívesen elbeszélgetnék veled, ha le mernél szólítani. :) Nem ígérnék többet, mert azért jobb élőben is megbizonyosodni a fentebb felsorolt tulajdonságokról, valamint a külső, az ápoltság sem utolsó szempont (akármennyire is elrontom ezzel a rólam felállított képet).


16/L

2014. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én végig olvastam ezt a "kis regényt":D "nem fektetek jelentősebb energiát a külsőm ápolásába" valami oka csak van hogy így gondolják mások, szerintem ezen kéne változtatni, az sem jó ha sokat kockulsz, én is eléggé nagy kocka voltam lány létemre, de már leszoktam erről:)és pl egy kapcsolatnál nem biztos hogy jó ha több időt töltesz a gép előtt mint a pároddal. "Vonzó arcom van, gyönyőrű hajam" erre viszont kíváncsi lennék:) (ha gondolod privátban képet küldhetsz:) ) "Félek a visszautasítástól, ezért nem kezdeményezek. Hiszek az egy életen át tartó kapcsolatban, viszont még fiatal vagyok, gondolom ráérek megtalálni az igazit. " a visszautasítás benne van a pakliban, vagy igent vagy nemet kapsz:S de még mindig jobb, mint ha meg sem próbáltad volna, nem de?:) a másik felén meg eléggé meglepődtem nem nagyon ismerek olyan srácot aki 16 évesen így gondolkodik:)

16l

2014. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy egyedi a gondolkodásom, eléggé érdekesen is állnak hozzám bizonyos emberek.

Az alatt, hogy nem adok sokat a külsőmre, annyit kell érteni, hogy naponta fürdök (:D), fogatmosok, stb, azonban nem érdekel kifejezetten, hogy milyen ruha van rajtam, hogy áll a hajam. Nem szeretném, ha emiatt szeretnének. Véleményem szerint azonban ha összejönnék valakivel, tudnék változtatni ezen, ha másért nem is, csak azért, hogy a társamnak ne kelljen szégyenkeznie miattam.

Önértékelésemmel pedig elismerem, rengeteg gond van, de nem tudom, hogy an változtathatok rajta.

A "jobb ha elbuksz, mintsem a nem próbáltad meg" elvről meg a 'sorsban' való hitem sokat változtat. Egyenlőre nem keresek barátnőt, méltó akarok lenni egy igazi nőhöz, mire odáig jutok, hogy megismerjem.

2014. jan. 3. 22:10
 9/13 anonim válasza:

Önértékeléseden csak te tudsz változtatni:) én sem vagyok megelégedve magammal de ez van..:D

7.voltam:)

2014. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress egy új társaságot ahhol még nem ismernek, és ott úgy fognak veled bánni ahogy alakod. Mondjuk egy sport... A kondi nem ilyen mondjuk, mert ott mindenki magával van elfoglalva, de mondjuk valami kűzdősport, vagy ha nem szeretnéd hogy verjenek akkor ott vannak az extrém sportok roller bmx meg ilyenek. Az ilyen visszahúzódó embereknek jót tesz ha rá vannak kényszeritve a kommunikációra.
2014. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!