Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segitseg kene! Nagyoon! (? )

Segitseg kene! Nagyoon! (? )

Figyelt kérdés

Az van hog nagyon reg tetszik egy srac(6 eve) vagy hat inkabb bele vagyok zugva, ez oke lenne de 3 evvel idosebb nalam es a legjobbbarratnom batyja!!! Velem nagyon rendes de ismerem a csaladi korulmenyeit es haat nem neveznem tul aranyosnak. Aztan meg asszem van baratnoje,de megis mintha neha megbamulna... Annyira masok vagyunk o a meno bulizos en pedig inkabb a kevesbe meno tarsasagi ember vagyok, o fut (meghozza nagyon jol) es naagyon jol nez ki, en pedig nem mondanam valami szepnek magamat!! Keerlek segitseek!!! Elmondjam a barantnomnek!! Mar megoruloook!!!!

14/l



2013. jún. 9. 23:39
 1/6 anonim válasza:
0%
Szia. Kamasz vagy mi a Te értéked. Az, hogy originális lány vagy. Amikor én 14 éves voltam akkor megszólított egy 18 éves csajszi, hogy szeretkezzek vele mert még nem volt pasival. Pénzt ételt italt ajánlott. Nem szeretkeztem vele. Nemet mondtam. Mert a pinája csak szagos volt. Én pedig mindig illatos puncit akartam és akarok. Csak ennyi.Bocs.
2013. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezr most Nem tudom hova tenni, arra gondolsz hogy ha valaki kamaszkent szerelmes csak a szex miatt lehet??:O
2013. jún. 10. 00:51
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ez elég nehéz,mert már régóta szereted a srácot,de minden képpen beszélj az LB-del,és mond meg őszintén,hogy mit érzel a tesója iránt.Biztos megértő lesz veled.Nem hiszem,hogy a fiúnak tetszenél,de kitartás,mert ezen mindig lehet változtatni.Sikert!
2013. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm és akkor elmondom, bár egy kicsit tartok.. és ezek után mit csináljak??
2013. jún. 10. 14:48
 5/6 anonim válasza:
Próbálj kapcsolatot teremteni a sráccal,ahogy adódik alkalom!
2013. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszönöm szépen a tanácsokat, bár azóta szinte teljesen lemondtam a srácról....a baj az hogy ad jeleket, de mivel nem túl nagy az önbizalmam, plusz tényleg szinte lehetetlennek látom ezt a helyzetet, inkább nem kínoztam magam tovább, tudna valaki bármilyen tanácsot adni hogy tovább léphessek, és más srácokra is nézhessek akár úgy mint rá?? Előre is nagyon köszönöm :)
2013. nov. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!