Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szégyelnem kéne,...

Szerintetek szégyelnem kéne, hogy a sok-sok év alatt, amíg felnőttem, most huszonéves srácként is csak annyit tudok elmondani, hogy ilyen korú csajoknak jöttem csak be tudomásom szerint?

Figyelt kérdés

Megpróbálom korban sorba szedni milyen korú csajoknak tetszettem tudomásom szerint.

Volt egy 11 éves, egy 13 éves és pár 14 meg 15 éves. Szomorú, de nem kellek egy korombeli csajnak sem, mindenki egy kisfiút lát bennem valamiért. Lehet azért, mert külsőre is sok-sok évet letagadhatnék a koromból, lehet azért, mert inkább jó fiú vagyok, mint rossz, kicsit félénk, visszahúzódó, gátlásos, csak legjobb barátaim, közeli ismerőseim előtt tudok laza és nagydumás lenni meg gátlástalan.



2013. jún. 6. 15:09
 1/1 lizzycsa válasza:
Nem veled van baj. A legtöbb lány (én legalábbis biztos) idősebb pasit szeretne. Ez most szivás de pár év múlva jól fog jönni :)
2013. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!