Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook-on ismerkedni?

Facebook-on ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mit szóltok a facebook-on való ismerkedéshez??

Szerintetek nem inkább társkereső oldalakon kellene??

Várom véleményeteket!!


2014. jan. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy nem jelölök vissza senkit, akit nem ismerek. Így aztán teperhet akárki, meg írogathatja az ismerkedős dumáját, ignorálom.
2014. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én benéztem vele.... drogfüggő nő jött belőle össze.......
2014. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be nem jelölnék ismeretlen nőket... Még az ismerőseim közül is szelektálok. :D
2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én olyanokat szoktam bejelölni akiket látásból ismerek és esetlegesen tetszik is. Viszont ez ritka. Engem is jelölnek be olyanok, akiket látásból ismerek, némelyiknek visszajelölök, de mellette sok ismeretlen is jelölget. Üzenetben megkérdezem néha, hogy ismerjük e egymást, általában nemleges a válasz, ilyenkor törlöm a jelölést.


Off.: Barátommal már régebb óta ismerősök voltunk, kedvelgettük egymást, aztán egyszer leszólított az utcán, így jöttünk össze.

2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött már párszor :) Jó néhány randit beszéltem meg fb-n, amik elég jól sikerültek. Érdekes módon, még nem futottam kamu randikba. Tehát mindig eljött a lány a megbeszélt randira.
2014. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ott ismertem meg a feleségemet.

Az is csak egy felület ahol emberek találkoznak.

Akár az utcán is ismerkedhetsz ha ott a kényelmes, vagy akárhol. Mi ott futottunk össze először, aztán persze élőben kellett, hogy folytatása legyen. De az első lépést bárhol megteheted.

2014. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn valóban célszerűbb, de ha van ismerősöd, aki szingli, korban hozzád illik, és szimpatikus, akkor viszont facen megírni neki a legjobb! :)
2014. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!